Niedziela 27 września 2020 Wydanie nr 4598
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 739/19 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.03.2020

W sprawie: uznanie za zmarłego

Dotyczy: Peter Kawula O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach I Wydział Cywilny wszczął z wniosku Piotra Sterżeń, Jana Sterżeń, Jolanty Nowik postępowanie do sygn. akt I Ns 739/19 o uznanie za zmarłego Petera Kawuli. Peter Kawula urodził się w miejscowości Zdynia jako syn Ewy z Warychów primo voto Kawula secundo voto Mizgała. Do 1905 r. zamieszkiwał w miejscowości Zdynia, następnie wyjechał do USA. Przyjechał do Polski do Zdyni w 1922r. i po krótkim pobycie ponownie wyjechał do USA. Był przyrodnim bratem Marii z Mizgałów Sterżeniowej (po drugim mężu Smołkowicz). Był współwłaścicielem gospodarstwa rolnego w Zdyni objętego LWH 44.

Sąd wzywa Petera Kawulę, aby w terminie trzech miesięcy zgłosił się, gdyż w przeciwnym razie może być uznany za zmarłego. Sąd wzywa również wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionym, aby w terminie trzech miesięcy przekazały je sądowi.

Miejscowość: Gorlice, Zdynia Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 11.06.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.