Poniedziałek 25 stycznia 2021 Wydanie nr 4718
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 496/18 Sąd Rejonowy Katowice-Zachód
I Wydział Cywilny
ul. Warszawska 45
40-010 Katowice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.05.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Sonia Wilk, Henryk Pradelok, Jacek Pradelok, Izabela Pradelok, Urszula Szmidt, Elżbieta Skutta, Lech Słaby, Urszula Stodółkiewicz-Flak, Irena Gospodarek O treści

W Sądzie Rejonowym Katowice–Zachód w Katowicach pod sygn. akt I Ns 496/18 toczy się z wniosku Sonii Wilk przy udziale Henryka Pradelok, Jacka Pradelok, Izabeli Pradelok, Urszuli Szmidt, Elżbiety Skutta, Lecha Słabego, Urszuli Stodółkiewicz-Flak postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Irenie Teresie Gospodarek ur. 19.03.1933 r. w Mysłowicach, zm. 23.06.2016 r. w Katowicach, mającej ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Katowicach.

Wnioskodawca wniósł o stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu. Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się tego ogłoszenia zgłosili i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Katowice Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 21.06.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.