Środa 28 października 2020 Wydanie nr 4629
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 864/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.05.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Jan Tomanek O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 864/19 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Śląsk” w Rudzie Śląskiej przy udziale Sebastiana Tomanka, Brajana Tomanka, Dariusza Adamczyka, Beaty Kufty, Nataniela Adamczyka, Oskara Santery, Anety Tomanek, Julii Tomanek, Katarzyny Tomanek, Teresy Nier, Janiny Adamczyk, Natalii Grzyk, Wanesy Tomanek, Amelii Tomanek, Iwony Sanetry, Emilii Kucharskiej, Patrycji Santery o stwierdzenie nabycia spadku po Janie Tomanku, zmarłym w 18 września 2018 roku w Rudzie Śląskiej i tam mającym ostatnie miejsce zwykłego pobytu.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Jana Tomanka w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 28.08.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.