Sobota 15 sierpnia 2020 Wydanie nr 4555
notice
Sygnatura akt: I Ns 1203/18 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.06.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Bożena Jurek, córka Jana i Haliny z domu Figura O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1203/18 toczy się sprawa z wniosku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie przy udziale Przemysława Jurka, Stanisława Jurka, Mateusza Jurka, Szymona Jurka, Miłosza Dywańskiego, Jakuba Kustry, Michała Kustry, Mateusza Kustry, Tymona Szachtsznajdera, Santander Banku S.A., Zuzanny Drapiewskiej, Aleksandry Jurek, Anny Drapiewskiej, Małgorzaty Kustry, Olgi Dywańskiej, Haliny Baran, Katarzyny Kustry, Ewy Kustry, Julii Dywańskiej, Urszuli Kustry o stwierdzenie nabycia spadku po Bożenie Jurek, zmarłej w dniu 3 października 2017 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej.
W skład spadku po spadkodawczyni wchodzą długi spadkowe.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 04.09.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.