Środa 28 października 2020 Wydanie nr 4629
notice
Sygnatura akt: I Ns 194/20 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.09.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Irena Kubzdela O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej I Wydział Cywilny pod sygn. I Ns 194/20 toczy się sprawa z wniosku Spółki Restrukturyzacji Kopalń Spółki Akcyjnej w Bytomiu przy udziale Marka Kubzdeli, Adama Kubzdeli, Tomasza Lizoń, Joanny Pietrzak, Anny Wawer o stwierdzenie nabycia spadku Irenie Kubzdeli zmarłej w dniu 10 marca 2012 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej przy ul. Jadwigi 13/10.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Ireny Kubzdeli, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.12.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.