Środa 28 października 2020 Wydanie nr 4629
notice
Sygnatura akt: I Ns 342/20 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.10.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Genowefa Łątka, Ryszard Śmigiel, Anna Ryba O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi pod sygn. I Ns 342/20 z wniosku Stanisławy Dykij, Jana Ryby, Jana Machowskiego, Zygmunta Machowskiego, Krystyny Domagała, Marii Mazur, Ryszarda Machowskiego postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Genowefie Łątka c. Antoniego i Julii, ostatnio na stałe zamieszkałej w Rożnowicach, zmarłej 29 października 2001 r. w Rożnowicach; po Ryszardzie Śmigiel s. Mieczysława i Marii, ostatnio na stałe zamieszkałym w Rożnowicach, zmarłym 10 stycznia 2018 r. w Rożnowicach oraz po Annie Ryba c. Antoniego i Julii, ostatnio na stałe zamieszkałej w Rożnowicach, zmarłej 28 czerwca 2018 r. w Gorlicach.

Wzywa się spadkobierców Ryszarda Śmigiel lub jego następców prawnych, aby w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia zgłosili i udowodnili nabycie spadku pod rygorem pominięcia w orzeczeniu o stwierdzeniu nabycia spadku​.

Miejscowość: Gorlice, Rożnowice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 15.12.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.