Wtorek 09 marca 2021 Wydanie nr 4761
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 589/20 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.11.2020

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 589/20 postępowanie z wniosku Beaty Koźmiśkiej o stwierdzenie nabycia przez w/w z mocy prawa przez zasiedzenie udziału wynoszącego 1/5 (jedna piąta) w prawie własności nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 358/3 o powierzchni 0,1084 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta o numerze LD1G/00011176/2. Nieruchomość jest położona w obrębie geodezyjnym nr 9 Ozorków przy ul. Zgierskiej 105a i aktualnie stanowi działkę budowlaną.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”

Miejscowość: Ozorków Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 21.02.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.