Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:
Sądy administracyjne
Adres:
Al. Zwycięstwa 16/17,80-219 Gdańsk
Strona internetowa:
Prezes:
sędzia NSA Zdzisław Kostka
Biuro Prezydialne:
Ewelina Sikorska
tel. 58 52-44-370
fax 58 52-44-371
e-mail: wsa@wsa.gdansk.pl





Dyrektor:
Andrzej Kospał Pawłowski
tel. 58 52-44-380
fax 58 52-44-386
e-mail: a.pawlowski@wsa.gdansk.pl
Godziny przyjęć interesantów: w godzinach urzędowania Sądu

Audytor:
Stanisława Wojtera
tel. 58 52-44-389
fax 58 52-44-371
e-mail: s.wojtera@wsa.gdansk.pl
Wydział Informacji Sądowej:
Przewodniczący Wydziału - Rzecznik Prasowy:
Joanna Zdzienicka-Wiśniewska

Kierownik Sekretariatu Wydziału Informacji Sądowej:
Irena Lewandowska
tel. 58 52-44-400
fax 58 52-44-402
e-mail: informacja@wsa.gdansk.pl

Informacja o sprawach w toku:
tel. 58 52-44-400
tel. 58 52-44-403
fax 58 52-44-402
e-mail: informacja@wsa.gdansk.pl

Informacja o właściwości sądu oraz wnioski dot.
działalności sądu:
tel. 58 52-44-400
tel. 58 52-44-403
fax 58 52-44-402
e-mail: informacja@wsa.gdansk.pl
Wybierz:
  • Mapa
  • Zdjęcie
Lista wydziałów:
Rozwiń
Przewodniczący Wydziału:

sędzia NSA Zbigniew Romała - Wiceprezes WSA Gdańsk
Kierownik Sekretariatu:
Joanna Klawikowska
tel. 58 52-44-391
fax 58 52-44-371
e-mail: wydzial.pierwszy@wsa.gdansk.pl
Właściwość spraw: 611, 653, 655
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami
Przewodniczący Wydziału:

sędzia NSA Zdzisław Kostka
Kierownik Sekretariatu:
Jolanta Stankiewicz
tel. 58 52-44-392
fax 58 52-44-371
e-mail: wydzial.drugi@wsa.gdansk.pl
Właściwość spraw: 601, 607, 609, 610, 613, 615, 616, 618, 628, 629, 632, 634, 635, 636, 647, 648, 649, 650 oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami
Przewodniczący Wydziału:

sędzia NSA Jacek Hyla
Kierownik Sekretariatu:
Edyta Oryńczak
tel. 58 52-44-462
fax 58 52-44-371
e-mail: wydzial.trzeci@wsa.gdansk.pl
Właściwość spraw: 602, 603, 604, 605, 606, 608, 612, 614, 617, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 630, 631, 633, 637, 645, 646, 651, 652, 654
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami



Sędziowie:
Małgorzata Gorzeń
Tomasz Kolanowski
Sławomir Kozik
Ewa Kwarcińska
Danuta Oleś
Elżbieta Rischka
Zbigniew Romała
Alicja Stępień
Małgorzata Tomaszewska
Irena Wesołowska
Bogusław Woźniak
Ewa Wojtynowska
Joanna Zdzienicka-Wiśniewska
Wanda Antończyk
Tamara Dziełakowska
Jolanta Górska
Janina Guść
Dorota Jadwiszczok
Mariola Jaroszewska
Jan Jędrkowiak
Zdzisław Kostka
Katarzyna Krzysztofowicz
Andrzej Przybielski
Krzysztof Ziółkowski
Alina Dominiak
Marek Gorski
Jacek Hyla
Felicja Kajut
Elżbieta Kowalik-Grzanka
Anna Orłowska
Referendarze:
Monika Hennig
Aleksandra Rynduch

Agnieszka Dusza-Kasprzyk
Diana Trzcińska

Krzysztof Przasnyski