Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:
Sądy administracyjne
Adres:
ul. M.C. Skłodowskiej 40,20-029 Lublin
Strona internetowa:
Prezes:
sędzia NSA Zdzisław Sadurski
Sekretariat:
tel. 81 5310700
fax 81 5310710
e-mail: sekretariat@wsa.lublin.pl
Dyrektor:
Małgorzata Domańska
Sekretariat:
tel. 81 5310703
fax 81 5310748
e-mail: dyrektor@wsa.lublin.pl
Wydział Informacji Sądowej:
Przewodniczący Wydziału - Rzecznik Prasowy:
sędzia Marek Zalewski
tel. 81 5310782
fax 81 5310710
e-mail: rzecznik.prasowy@wsa.lublin.pl

Kierownik Sekretariatu:
Marzanna Chylińska
tel. 81 5310750
fax 81 5310710
e-mail: wydzial.informacji@wsa.lublin.pl

Informacja o sprawach w toku:
Anna Chorębała
tel. 81 5310728

Informacja o właściwości sądu oraz wnioski dot.
działalności sądu
Anna Chorębała
tel. 81 5310728

Biblioteka Sądowa
Marta Martyniuk
tel. 81 5310757
e-mail: biblioteka@wsa.lublin.pl

Informatycy
Zbigniew Niedźwiedź
e-mail: zniedzwiedz@wsa.lublin.pl
Piotr Roczniak
e-mail: proczniak@wsa.lublin.pl
tel. 81 5310798
tel. 81 5310799
Wybierz:
  • Mapa
  • Zdjęcie
Lista wydziałów:
Rozwiń
Przewodniczący Wydziału I:

sędzia NSA Danuta Małysz
Kierownik Sekretariatu:
Joanna Soczyńska
tel. 81 5310711
fax 81 5310710
e-mail: wydzial.pierwszy@wsa.lublin.pl
właściwość spraw: 611, 653
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami
Przewodniczący Wydziału II:

sędzia NSA Jerzy Dudek
Kierownik Sekretariatu:
Wiesława Hawrył
tel. 81 5310722
fax 81 5310710
e-mail: wydzial.drugi@wsa.lublin.pl
właściwość spraw: 601, 607, 609, 610, 613, 615, 616, 618, 628, 629, 632, 634, 635, 636, 647, 648, 649, 650, 654
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami
Przewodniczący Wydziału III:

sędzia NSA Jerzy Marcinowski
Kierownik Sekretariatu:
Beata Walkiewicz
tel. 81 5310733
fax 81 5310710
e-mail: wydzial.trzeci@wsa.lublin.pl
właściwość spraw: 602, 603, 604, 605, 606, 608, 612, 614, 617, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 630, 631, 633, 637, 645, 646, 651, 652, 655
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami



Sędziowie:
Achrymowicz Wiesława
Chitrosz Halina
Czajecka - Szpringer Krystyna
Fita Małgorzata
Kwiatek Anna
Kręcisz Wojciech
Małysz Danuta
Szarewicz - Iwaniuk Irena
Cylc - Malec Joanna
Dudek Jerzy
Falczyński Witold
Pawlos - Janusz Grażyna
Sidor Krystyna
Wieczorek Maria
Wiśniewski Bogusław
Czaja Jacek
Ibrom Ewa Maria
Marcinowski Jerzy
Pastusiak Jadwiga
Sadurski Zdzisław
Zalewski Marek