Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2011-02-08 , ebos/kgp
Policja poszukuje, na wniosek strony szwajcarskiej, 6-letnich bliźniaczek, które zostały zabrane z domu przez ich ojca i wywiezione w nieznanym kierunku. Zwłoki mężczyzny znaleziono w rejonie miejscowości Foggia (Włochy).

Do tej pory nie odnaleziono dziewczynek. Ich poszukiwania trwają m.in. na terenie Francji, Włoch i Szwajcarii. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, prosimy o kontakt z Dyżurnym Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP – tel. 22 60 154 47, 22 60 154 48.

Alessia i Livia Scheep zostały zabrane 30 stycznia 2011 r. z domu rodzinnego przez ich ojca, Matthiasa Scheppa, i wywiezione w nieznanym kierunku. Mężczyzna przed wyjazdem oświadczył, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Jego zwłoki odnaleziono w rejonie miejscowości Foggia (Włochy), prawdopodobnie popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Do tej pory nie odnaleziono sióstr. Są intensywne poszukiwane m.in. na terenie Francji, Włoch oraz Szwajcarii.

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, prosimy o kontakt z Dyżurnym Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP – tel. 22 60 154 47, 22 60 154 48.

Rysopis zaginionych:

Alessia: 6 lat, 115 cm, włosy blond, długie, okulary lecznicze w oprawkach koloru bordowego. Ubrana w t-shirt biały w paski koloru czerwonego i różowego, białą kurtkę puchową z beżowym wnętrzem, niebieskie dżinsy i czarne buty.

Livia: 6 lat, 115 cm, włosy blond długie, okulary lecznicze w oprawkach koloru pomarańczowego. Ubrana w zielony t-shirt, fioletową kurtkę narciarską, niebieskie dżinsy, buty sportowe "Adidas".
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572