Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2011-02-17 , ebos/sw
Od nowego roku paczka dla osadzonego będzie zamawiana tylko przez Internet lub w trakcie widzenia. Taki sposób realizacji zlecenia i dystrybucji wyklucza możliwość przekazania osadzonemu substancji oraz przedmiotów zabronionych.

W związku z programem pilotażowym Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce jako pierwsza jednostka organizacyjna wprowadziła możliwość przekazania paczki osadzonemu za pośrednictwem internetu. Jest to kolejna forma zaopatrywania osadzonych w środki spożywcze, kosmetyczne i odzieżowe. W zależności od potrzeb i sugestii zamawiających asortyment będzie modyfikowany i wzbogacany.

Asortyment jest umieszczony na stronie internetowej Aresztu. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest wypełnienie w witrynie internetowej formularza z wymaganymi danymi. System jest dostosowany do porządku wewnętrznego Aresztu Śledczego w Warszawie Białołęce.

Dzięki zastosowaniu wielopoziomowych zabezpieczeń i szyfrowaniu danych obsługa na żadnym etapie realizacji zamówienia nie posiada wiedzy, kto jest adresatem danej paczki. Taki sposób realizacji zlecenia i dystrybucji wyklucza możliwość przekazania osadzonemu substancji oraz przedmiotów zabronionych i stanowi doskonałą pomoc w działaniach prewencyjnych Służb Więziennych.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572