Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2011-02-17 , ebos/sw
Od nowego roku paczka dla osadzonego będzie zamawiana tylko przez Internet lub w trakcie widzenia. Taki sposób realizacji zlecenia i dystrybucji wyklucza możliwość przekazania osadzonemu substancji oraz przedmiotów zabronionych.

W związku z programem pilotażowym Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce jako pierwsza jednostka organizacyjna wprowadziła możliwość przekazania paczki osadzonemu za pośrednictwem internetu. Jest to kolejna forma zaopatrywania osadzonych w środki spożywcze, kosmetyczne i odzieżowe. W zależności od potrzeb i sugestii zamawiających asortyment będzie modyfikowany i wzbogacany.

Asortyment jest umieszczony na stronie internetowej Aresztu. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest wypełnienie w witrynie internetowej formularza z wymaganymi danymi. System jest dostosowany do porządku wewnętrznego Aresztu Śledczego w Warszawie Białołęce.

Dzięki zastosowaniu wielopoziomowych zabezpieczeń i szyfrowaniu danych obsługa na żadnym etapie realizacji zamówienia nie posiada wiedzy, kto jest adresatem danej paczki. Taki sposób realizacji zlecenia i dystrybucji wyklucza możliwość przekazania osadzonemu substancji oraz przedmiotów zabronionych i stanowi doskonałą pomoc w działaniach prewencyjnych Służb Więziennych.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574