Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2011-03-23 , ebos/kgp
Sprawców kradzieży specjalistycznego laptopa o wartości 140 tys. zł, zatrzymali kryminalni z Bielan. Z Centrum Mowy i Słuchu przy ul. Konwiktorskiej, w dniu 9 marca; 27-latek wraz z 28–letnią koleżanką, ukradł sprzęt niezbędny do funkcjonowania ośrodka.

Sprawcy zostali przekazani śródmiejskiej prokuraturze. Bielańscy policjanci szukają pasera, któremu złodzieje sprzedali laptopa pod Halą Marymoncką, za 600 złotych.

9 marca w Centrum Mowy i Słuchu przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie został skradziony specjalistyczny laptop o wartości około 140 tys. zł. Jest to jeden ze sprzętów niezbędnych do funkcjonowania ośrodka. Kamery wewnętrznego monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który był podejrzany o tę kradzież.

Sprawą zajęli się również policjanci z Bielan. Ich doskonałe rozpoznanie środowiska przestępczego przyniosło oczekiwany efekt. Wczoraj rano kryminalni zatrzymali w mieszkaniu przy ulicy Wrzeciono, 27–latka wraz z dziewczyną, która również jest zamieszana w tę kradzież. Oboje trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z Bielan szukają teraz pasera, któremu sprawcy sprzedali laptopa za 600 złotych.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572