Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2011-06-01 , ebos/nra
Już 4 czerwca po raz piąty odbędzie się ogólnopolski Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich. Weźmie w nim udział prawie 850 adwokatów i aplikantów adwokackich.

Adwokaci będą doradzać w godzinach od 9.00 do 15.00 w swoich kancelariach i siedzibach okręgowych rad adwokackich.

Osoby chcące skorzystać tego dnia z porad proszone są o zabranie ze sobą szczegółowej dokumentacji dotyczącej problemu, z którym się zgłoszą (np. umowy, akty notarialne, pisma z urzędów). Pozwoli to adwokatom na szersze zapoznanie się ze sprawą, a zatem na pełniejszą poradę.

Lista adwokatów biorących udział w akcji:

1.Kazimierz Skalimowski, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
2.Medard Deptuła, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
3.Agnieszka Dowgier, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
4.Leon Karaczun, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
5.Tadeusz Kołodko, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
6.Anna Kozłowska, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
7.Hubert Łapiński, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
8.Andrzej Ostapkowicz, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
9.Ewa Szkiłądź, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
10.Paweł Chojnowski, ul.Kilińskiego 12/9, 15-089 Białystok
11.Adam Zajączkowski, ul.Kilińskiego 12/9, 15-089 Białystok
12.Joanna Kuczyńska - Leszczyńska, ul.Skłodowskiej - Curie 3 lok. 3A, 15-095 Białystok
13.Grażyna Łapińska, ul.Skłodowskiej - Curie 3 lok. 3B, 15-095 Białystok
14.Izabela Skindzielewska, ul.Zamkowa 14 lok. 6, 11-600 Węgorzewo
15.Izabela Skindzielewska, ul.Pl. Zwycięstwa 8A lok. 4, 19-500 Gołdap
16.Piotr Niemotko, ul.Ks. J. Wierobieja 2 lok. 2-3, 17-200 Hajnówka
17.Grażyna Cymek, ul.Sadowa 2, 18-400 Łomża
18.Sebastian Wybranowski, ul.Dworna 18, 18-400 Łomża
19.Władysław Harkiewicz, ul.Kościuszki 66, 16-400 Suwałki
20.Wiesław Kamiński, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
21.Anna Szleszyńska, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
22.Jerzy Szleszyński, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
23.Małgorzata Strucińska, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
24.Anna Walulik - Paluch, ul.Sejneńska 51 p. 5, 16-400 Suwałki
25.Zbigniew Waszkiewicz, ul.Warszawska 47, 12-200 Pisz
26.Mieczysław Gliński, ul.Kościuszki 33, 18-300 Zambrów
27.Brygida Piątek - Kociszewska, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
28.Barbara Krzesak, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
29.Daniel Dudys, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
30.Radosław Malczyk, ul.Stojałowskiego 48/1, 43-300 Bielsko-Biała
31.Bartosz Pardela, ul.Stojałowskiego 48/1, 43-300 Bielsko-Biała
32.Magdalena Stec, ul.11-go Listopada 70, 43-300 Bielsko-Biała
33.Julita Sowińska, ul.Mickiewicza 43/2, 43-300 Bielsko-Biała
34.Piotr Szymkowiak, ul.3-go Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
35.Kinga Baszczyńska, ul.Młyńska 2, 43-300 Bielsko-Biała
36.Filip Zaporowski, ul.3-go Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
37.Józef Szawara, ul.Stawowa 71, 43-400 Cieszyn
38.Maria Krzeszowiak - Woleńska, ul.Mickiewicza 26A, 34-200 Sucha Beskidzka
39.Agnieszka Stworzewicz, ul.Żwirki i Wigury 5, 34-100 Wadowice
40.Joanna Januszyk, ul.Kościuszki 41, 34-300 Żywiec
41.Michał Bukowiński, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
42.Ewa Czerska, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
43.Justyna Mazur, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
44.Jan Montowski, ul.Stefana Batorego 4, 85-131 Bydgoszcz
45.Jarosław Kozak, ul.Bankowa 2, 89-600 Chojnice
46.Joanna Cabała - Labocha, ul.Dworcowa 37, 88-100 Inowrocław
47.Jerzy Matysiak, ul.Pocztowa 16, 89-100 Nakło
48.Daniel Lakner, ul.Nowodworskiego 3A, 89-500 Tuchola
49.Artur Santór, ul.23-go Stycznia 14a, 85-050 Solec Kujawski
50.Małgorzata Drogowska, ul.Świętokrzyska 55A/6, 88-100 Inowrocław
51.Ewa Frankiewicz, ul.Świętokrzyska 55A/6, 88-100 Inowrocław
52.Maciej Grzelak, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
53.Aleksandra Kisielewska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
54.Oliwia Marcinkowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
55.Monika Maskalska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
56.Michał Masłowski, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
57.Bartosz Mokołajczyk, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
58.Małgorzata Montowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
59.Agata Stenka , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
60.Agnieszka Szydłowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
61.Marta Zaorska, ul.Dworcowa 5, 85-131 Bydgoszcz
62.Joanna Biedrowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
63.Piotr Buczkowski , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
64.Anna Tamara Olszewska, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
65.Paweł Sikorski, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
66.Dorota Brejza , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
67.Elżbieta Dobrenko , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
68.Przemysław Juchacz , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
69.Ewa Coner, ul.Dąbrowskiego 24, 42-200 Częstochowa
70.Marcin Bagiński, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
71.Bogdan Ćwikliński, ul.Dąbrowskiego 24, 42-200 Częstochowa
72.Krzysztof Halkiewicz, ul.Dąbrowskiego 12, 42-200 Częstochowa
73.Marta Jagodzińska - Wróbel, ul.Jana Pawła II 76/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
74.Paweł Jędrzejewski, ul.Staszica 13 lok. 3, 42-200 Częstochowa
75.Marcin Karpiński, ul.Al. NMP 43, 42-200 Częstochowa
76.Witold Kasprzak, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
77.Mariusz Kostrzewski, ul.Jasnogórska 28, 42-200 Częstochowa
78.Marcin Kubik , ul.Jana Pawa II 76/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
79.Patrycja Kubik - Twardowska, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
80.Andrzej Kuśmierski, ul.Al. Armii Krajowej 1/3 lok. 330, 42-200 Częstochowa
81.Elżbieta Kupczak, ul.Jaracza 7, 42-200 Częstochowa
82.Adrian Kwiatkowski, ul.Al. Jana Pawła II 79/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
83.Marek Łuczkiewicz, ul.Dąbrowskiego 8/4, 42-200 Częstochowa
84.Wojciech Mądrzycki, ul.Kilińskiego 7, 42-200 Częstochowa
85.Rafał Niski, ul.Jaracza 7, 42-200 Częstochowa
86.Aleksandra Przedpełska, ul.Dąbrowskiego 17, 42-200 Częstochowa
87.Sylwia Przedzińska, ul.Dąbrowskiego 30, 42-200 Częstochowa
88.Krystian Przedziński, ul.Dąbrowskiego 30, 42-200 Częstochowa
89.Małgorzata Sztajner, ul.Racławicka 2, 42-200 Częstochowa
90.Tomasz Wolniakowski, ul.Dąbrowskiego 12, 42-200 Częstochowa
91.Anita Pisula - Kotek, ul.Pl. Konrada Mańki 8/1, 42-700 Lubliniec
92.Włodzimierz Kania, ul.Kwiatkowskiego 1/16, 42-300 Myszków
93.Piotr Kowalski, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
94.Aneta Niemczyk - Riwerska, ul.Kwiatkowskiego 7/1, 42-300 Myszków
95.Zbysław Riwerski, ul.Kwiatkowskiego 7/1, 42-300 Myszków
96.Witold Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
97.Sergiusz Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
98.Longina Słomczyńska - Zawadzka, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
99.Aneta Wincenciak - Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1/10, 42-300 Myszków
100.Izabela Głąbicka - Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
101.Przemysław Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
102.Bogdan Uryszek, ul.Polarna 10, 97-400 Bełchatów
103.Wiktor Uryszek, ul.Polarna 10, 97-400 Bełchatów
104.Marek Proszewski, ul.Kościuszki 16, 46-300 Olesno
105.Józef Wójcik, ul.Kościuszki 12, 46-300 Olesno
106.Tomasz Kilanowski, ul.Sienkiewicza 4A, 98-330 Pajęczno
107.Małgorzata Kwiecień - Walczyk, ul.Wieluńska 5, 98-330 Pajęczno
108.Michał Dudziński, ul.Norwida 5/4, 26-300 Opoczno
109.Janusz Bilski, ul.Słowackiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski
110.Wojciech Kilanowski, ul.Pl. Kościuszki 7, 97-300 Piotrków Trybunalski
111.Tomasz Mastalerz, ul.Słowackiego 9 , 97-300 Piotrków Trybunalski
112.Mariusz Sadowski, ul.Sienkiewicza 16 lok. 14, 97-300 Piotrków Trybunalski
113.Mariusz Czajka, ul.P.O.W. 5 pokój 202, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
114.Ewa Szostak, ul.Opalowa 18, 82-310 Gronowo Górne Elbląg
115.Bartłomiej Wodyński, ul.Szeroka 97/1, 80-835 Gdańsk
116.Wojciech Nadarkiewicz, ul.Gniewska 21, 81-047 Gdynia
117.Dariusz Mianowski, ul.Nitschmanna 24-26-28 E, 82-300 Elbląg
118.Szymon Bubka, ul.Paderewskiego 7/2, 83-110 Tczew
119.Dorota Mączewska - Ptak, ul.Gdańska 29/31 lok. 4, 83-330 Żukowo
120.Waldemar Soroka, ul.1-go Maja 35/2, 82-300 Elbląg
121.Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy , ul.Armii Krajowej 116, 81-824 Sopot
122.aplikanci adwokaccy Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku , ul.Chlebnicka 48/51, 80-830 Gdańsk
123.Marcin Dubieniecki, ul.Pl. Plebiscytowy 2, 82-500 Kwidzyn
124.Adam Pawłowicz, ul.Powtańców Warszawskich 4/1, 82-300 Elbląg
125.Tadeusz Stoltmann, ul.Kościuszki 27/3, 83-300 Kartuzy
126.Andrzej Dyrszka, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
127.Katarzyna Agacka, ul.Sokolska 14/21, 40-086 Katowice
128.Donata Janicka, ul.Zwycięstwa 12/14, 44-100 Gliwice
129.Adam Wawrzynek, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
130.Jacek Żelazny, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
131.Katarzyna Dworska, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
132.Krzysztof Woźniak, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
133.Karolina Kawecka, ul.Ligonia 40/4, Katowice
134.Joanna Łęk, ul.Rynek 15, 43-190 Mikołów
135.Gabriela Morawska - Stanecka, ul.PCK 10/14, 40-057 Katowice
136.Marek Stańko, ul.PCK 10/14, 40-057 Katowice
137.Arkadiusz Szałajko, ul.Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice
138.Magdalena Braun, ul.Skłodowskiej - Curie, 40-058 Katowice
139.Joanna Kapczyńska, ul.Skłodowskiej - Curie, 40-058 Katowice
140.Jolanta Heiselbetz, ul.3-go Maja 25, 41-800 Zabrze
141.Ludmiła Gryga - Lewandowska, ul.Bytomska 7/2, 44-100 Gliwice
142.Marta Flek, ul.Bytomska 7/2, 44-100 Gliwice
143.Andrzej Jakubowski, ul.Sobieskiego 11, 40-082 Katowice
144.Grzegorz Kiwic, ul.1-go Maja 25, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
145.Beata Bieniek, ul.Padlewskiego 6 lok. 48, 41-800 Zabrze
146.Urszula Lończyk, ul.Niedurnego 30, 41-709 Ruda Śląska
147.Agnieszka Kwapień, ul.Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
148.Adam Sornek, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
149.Magdalena Urbańska, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
150.Andrzej Szczepański, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
151.Piotr Kudelko, ul.Nowary 4, Ruda Śląska
152.Sylwia Banach, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
153.Michał Marcinkiewicz, ul.Al. Zwycięstwa 3/33, 41-200 Sosnowiec
154.Sławomir Korbela, ul.Budowlanych 59/5, 43-100 Tychy
155.Leszek Mura, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
156.Tomasz Schreiber, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 2/4, 44-100 Gliwice
157.Bartosz Jachymski, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 2/4, 44-100 Gliwice
158.Kamil Szymański, ul.Rynek 3A, 32-540 Trzebinia
159.Tomasz Liśniewski, ul.Zawiszy Czarnego 6/1, 44-100 Gliwice
160.Sylwia Gierczyńska, ul.3-go Maja 19, 41-200 Sosnowiec
161.Katarzyna Komoniewska, ul.Potockiego 2/2, 42-500 Będzin
162.Maciej Prowancki, ul.Potockiego 2/2, 42-500 Będzin
163.Rafał Machecki, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
164.Michał Górski, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
165.Artur Herian, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
166.Monika Szczepara - Matusiewicz, ul.Młyńska 5, 40-098 Katowice
167.Maria Kaszyk, ul.Gliwicka 10, 40-097 Katowice
168.Marek Nowara, ul.Skotnica 2, 43-190 Mikołów
169.Iwona Markowska, ul.Krótka 3/1, 44-100 Gliwice
170.Witold Grzelak, ul.Krótka 3/1, 44-100 Gliwice
171.Katarzyna Klowan, ul.Piotra Niedurnego 57/4, 41-709 Ruda Śląska
172.Daniel Siuda, ul.Sądowa 5, 43-600 Jaworzno
173.Adam Gomoła, ul.Warszawska 36, 40-008 Katowice
174.Marek Lubelski, ul.Korfantego 2 biuro-pokój 416, 40-004 Katowice
175.Wojciech Lubelski, ul.Korfantego 2 biuro-pokój 416, 40-004 Katowice
176.Leszek Mazur, ul.Piłsudskiego 4, 44-200 Rybnik
177.Czesław Błażyca, ul.Rynek 1 , 44-240 Żory
178.Aleksandra Pietraś - Dudek, ul.Rynek1, 44-240 Żory
179.Michał Błażyca, ul.Rynek 1, 44-240 Żory
180.Krzysztof Smętek, ul.Rynek 1, 44-240 Żory
181.Anna Liskowec, ul.Słowackiego 31/1, 40-093 Katowice
182.Tatianna Klejnocka, ul.Słowackiego 31/1, 40-093 Katowice
183.Remigiusz Sołtys, ul.Staromiejska 6/5, 40-013 Katowice
184.Marek Knefel, ul.Staromiejska 6/5, 40-013 Katowice
185.Zofia Grochowicz, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
186.Hanna Szuleka, ul.Garncarska 15A, 44-240 Żory
187.Remigiusz Buchalik, ul.Garncarska 15A, 44-240 Żory
188.Karol Konsek, ul.Batorego 8/4, 40-061 Katowice
189.Joanna Garczyńska, ul.Dworcowa 1/5A (III piętro), 41-500 Chorzów
190.Jolanta Otworowska, ul.Dworcowa 1/5A (III piętro), 41-500 Chorzów
191.Dorota Sokołowska, ul.Piotra Niedurnego 57/4 , 41-709 Ruda Śląska
192.Marta Jasińska, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
193.Katarzyna Kruszewska, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
194.Tomasz Kordys, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
195.Alexander Stan - Otasevici, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
196.Tomasz Broniszewski, ul.Dworcowa 25-27/8, 41-902 Bytom
197.Jacek Pękalski, ul.Wałowa 25, 44-300 Wodzisław Śląski
198.Wojciech Wierzbicki, ul.Wojewówdzka 22, 40-026 Katowice
199.Paweł Łętowski, ul.3-go Maja 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza
200.Jędrzej Jabłoński, ul.Pod Młynem 1B, 40-313 Katowice
201.Joanna Ożarowska - Sobieraj, ul.Łabędzia 10, 40-521 Katowice
202.Łukasz Pielka, ul.Grunwaldzka 34A, 43-600 Jaworzno
203.Piotr Dębski, ul.Kościuszki 32/1, 44-100 Gliwice
204.Anna Barczyk, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
205.Dariusz Żabiński, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
206.Tomasz Cockiewicz, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
207.Jakub Łakomy, ul.Kilińskiego 17, 28-100 Busko - Zdrój
208.Sylwester Ligęza, ul.Kilińskiego 17, 28-100 Busko - Zdrój
209.Ireneusz Maj, ul.Kilińskiego 16, 28-100 Busko - Zdrój
210.Przemysław Berny, ul.11-go Listopada 80A, 28-300 Jędrzejów
211.Andrzej Szoski, ul.Słowackiego 21/22, 25-365 Kielce
212.Łukasz Czarnecki, ul.Słowackiego 21/22, 25-365 Kielce
213.Justyna Domaradzka - Karaś, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
214.Józef Domaradzki, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
215.Maciej Kabziński, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
216.Agnieszka Latosińska, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
217.Jerzy Zięba, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
218.Magdalena Kusa, ul.Bodzentyńska 10/106, 25-308 Kielce
219.Jerzy Samek, ul.Św. Leonarda 1/16, 25-310 Kielce
220.Miłosz Grzesiak, ul.Warszawska 34/511, 25-312 Kielce
221.Sebastian Samek, ul.Św. Leonarda 1/16, 25-310 Kielce
222.Łukasz Bałaga, ul.Sienkiewicza 24, 25-007 Kielce
223.Agnieszka Bałaga - Kupis, ul.Sienkiewicza 24, 25-007 Kielce
224.Wiesław Musiał, ul.Pl. Wolności 9/1, 25-367 Kielce
225.Rafał Nowak, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
226.Piotr Zielonko, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
227.Rafał Król, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
228.Maciej Henke, ul.Sienkiewicza 38/10, 25-507 Kielce
229.Ryszard Halicki, ul.Żeromskiego 14/5, 25-366 Kielce
230.Anna Sacharz - Czarnocka, ul.Łazienna 13, 26-200 Końskie
231.Bogumił Rup, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
232.Anna Okupińska, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
233.Marzena Szymczyk, ul.Iłżecka 26, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
234.Marcin Rup, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
235.Henryk Szymczyk, ul.Iłżecka 26, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
236.Rafał Jabłoński, ul.Sandomierska 8, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
237.Małgorzata Angielska - Ślusarska, ul.Nowy Świat, 28-400 Pińczów
238.Grzegorz Michalczuk, ul.Sikorskiego 20 pokój 234, 26-110 Skarżysko Kamienna
239.Danuta Michalczuk, ul.Sikorskiego 20, 26-110 Skarżysko Kamienna
240.Marzena Krawczyk, ul.Majówka 20, 27-200 Starachowice
241.Beata Świdnicka, ul.Wojska Polskiego 51, 78-200 Białogard
242.Andrzej Czerniec, ul.Staromiejska 29, 78-200 Białogard
243.Andrzej Kiełtyka, ul.Dworcowa 17A, 77-100 Bytów
244.Danuta Wilk, ul.Jana Pawła II 19, 77-100 Bytów
245.Piotr Leszczełowski, ul.Pl. Gdański 3, 78-500 Drawsko Pomorskie
246.Sylwia Denis, ul.Kupiecka 18, 78-500 Drawsko Pomorskie
247.Wiesław Breliński, ul.Pl. Ratuszowy 2/3, 78-100 Kołobrzeg
248.Jerzy Karczmarek, ul.Ratuszowa 3/4, 78-100 Kołobrzeg
249.Kancelaria Adwokacka , ul.Gierczak 43, 78-100 Kołobrzeg
250.Agnieszka Cegielska, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
251.Krzysztof Kaszubski, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
252.Marcin Szymielewicz, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
253.Krzysztof Celiński, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
254.Beata Lesińska, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
255.Antoni Jacek Lesiński, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
256.Justyna Judycka, ul.Al. Wolności 55A, 84-300 Lębork
257.Mariusz Żurawski, ul.Al. Wolności 55A, 84-300 Lębork
258.Aleksander Czapski, ul.Starzyńskiego 3, 76-200 Słupsk
259.Andrzej Rożnowski, ul.Szarych Szeregów 13A, 76-200 Słupsk
260.Andrzej Smoczyk, ul.Szarych Szeregów 13A, 76-200 Słupsk
261.Marek Gorszwa, ul.Filmowa 3B, 76-200 Słupsk
262.Piotr Tomaka - Wacławski, ul.Ordona 5, 78-400 Szczecinek
263.Mirosław Wacławski, ul.Ordona 5, 78-400 Szczecinek
264.Tomasz Musiał, ul.Bohaterów Warszawy 38, 78-400 Szczecinek
265.Wojciech Litorowicz, ul.Ogrodowa 6, 78-400 Szczecinek
266.Filip Sztukiel, ul.Ogrodowa 6, 78-400 Szczecinek
267.Artur Kotynia, ul.Szkolna 2/3U, 78-400 Szczecinek
268.Damian Wiśniewski, ul.Szkolna 2/3U, 78-400 Szczecinek
269.Fryderyka Kulesza, ul.Dunajewskiego 6/410, 31-133 Kraków
270.Eleonora Tubis, ul.Biskupia 3/1, 31-542 Kraków
271.Maciej Pietrzykowski, ul.Zaleskiego 49/1, 31-525 Kraków
272.Justyna Lisik, ul.Borsucza 18, 30-408 Kraków
273.Adam Włoch, ul.Borsucza 18, 30-408 Kraków
274.Ewa Sołtowska, ul.Krowoderska 6/4, 31-142 Kraków
275.Bartłomiej Czech, ul.Miodowa 14 lok.1, 31-055 Kraków
276.Estera Indeka, ul.Rynek 3, 34-400 Nowy Targ
277.Marcin Klatkiewicz, ul.Dunin-Wąsowicza 8/6, 30-112 Kraków
278.Katarzyna Król, ul.Osiedle Urocze 5, 31-952 Kraków
279.Anna Kobińska, ul.Chłopickiego 1/6, 31-125 Kraków
280.Jarosław Piekar, ul.Dietla 19/2, 31-070 Kraków
281.Andrzej Żuraniewski, ul.Piłsudskiego 27, 31-111 Kraków
282.Piotr Boczarski, ul.Rynek 4, 32-400 Myślenice
283.Małgorzata Tokarz, ul.Sereno Fena 12/1, 31-143 Kraków
284.Elżbieta Mosor, ul.Olszańska 34/3, 31-517 Kraków
285.Dorota Sałahub, ul.Grunwaldzka 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
286.Mirosław Pałucki, ul.Chłopickiego 1/5, 31-125 Kraków
287.Dominika Winiarska, ul.Krowoderska 5/2A, 31-241 Kraków
288.Katarzyna Jania, ul.Bandurskiego 12/2A, 31-513 Kraków
289.Wojciech Świątkowski, ul.Chłopickiego 1/4, 31-125 Kraków
290.Stanisław Cabała, ul.Pijarska 15, 33-300 Nowy Sącz
291.Krzysztof Lebiedziewski, ul.Rynek 29, 33-300 Nowy Sącz
292.Piotr Pałucki, ul.Chłopickiego 1/5, 31-125 Kraków
293.Jerzy Mazur, ul.Przy Rondzie 53/4 , 31-547 Kraków
294.Marzena Sagan, ul.Chopina 15/3, 20-026 Lublin
295.Ewelina Kowalska, ul.Czechowska 2/20, 20-072 Lublin
296.Maciej Miłosz, ul.Chopina 8/5, 20-026 Lublin
297.Aleksander Chmielewski, ul.Narutowicza 13, 22-100 Chełm
298.Jan Aleksander Chmielewski, ul.Narutowicza 13, 22-100 Chełm
299.Łukasz Piskorek, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
300.Grzegorz Gozdór, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
301.Aneta Lipska, ul.Al. Racławickie 4/3 B, 20-059 Lublin
302.Andrzej Maleszyk, ul.Skłodowskiej - Curie 32/1, 20-029 Lublin
303.Paweł Suskiewicz, ul.Lubelska 5, 23-400 Biłgoraj
304.Piotr Pawelski, ul.Kiepury 10/2, 22-400 Zamość
305.Grzegorz Szczygielski, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
306.Krzysztof Puderecki, ul.Krótka 4, 20-077 Lublin
307.Stefan Tarasiuk, ul.Sienkiewicza 8, 22-100 Chełm
308.Marzena Waluch - Wróblewska, ul.Sienkiewicza 8, 22-100 Chełm
309.Małgorzata Betlej, ul.Okopowa 20/1, 20-022 Lublin
310.Marcin Rypina, ul.Sejmowa 14, 22-200 Włodawa
311.Piotr Kozyra, ul.Poniatowskiego 20, 22-300 Krasnystaw
312.Joanna Kowalska, ul.Al. Tysiąclecia 1/12, 23-200 Kraśnik
313.Paulina Świetlicka, ul.Al. Racławickie 2A, 20-028 Lublin
314.Bartłomiej Besztak, ul.Peowiaków 9, 22-400 Zamość
315.Bartosz Węcławik, ul.Kopernika 25/3, 22-100 Chełm
316.Mariola Szczęśniak, ul.Stary Rynek 50, 24-300 Opole Lubelskie
317.Maciej Chorągiewicz, ul.Chopina 17/11, 20-023 Lublin
318.Aleksandra Bury, ul.ul.. Lwowska 54, 22-600 TomaszówLubelski
319.Janusz Bury, ul.ul. Lwowska 54, 22-600 TomaszówLubelski
320.Izabela Głąbicka - Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Belchatów
321.Przemysław Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
322.Magdalena Gasik, ul.Łódzka 1, 95-050 Konstantynów Łódzki
323.Joanna Popławska - Skorupka, ul.Św. Jana 7/9, 95-200 Pabianice
324.Anna Żak, ul.Grobelna 7 lok. 201, 95-200 Pabianice
325.Paweł Niedziałek, ul.Sarańska 5, 98-200 Sieradz
326.Katarzyna Stegienko, ul.Rynek 17 lok. 9 I piętro, 98-200 Sieradz
327.Agnieszka Wyrwas, ul.Rynek 17 lok. 9 I piętro, 98-200 Sieradz
328.Joanna Jackowska, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
329.Ewelina Kozłowska - Stęborowska, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
330.Danuta Duczyńska - Traut, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
331.Franciszek Traut, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
332.Grażyna Walczak, ul.1-go Maja 13, 96-500 Sochaczew
333.Janusz Karasiak, ul.Kilińskiego 11, 98-300 Wieluń
334.Blanka Kowalczyk - Mizerska, ul.Żeromskiego 7/9, 98-220 Zduńska Wola
335.Dominika Lewandowicz, ul.Jaśminowa 6/8, 98-220 Zduńska Wola
336.Lilianna Felczyńska - Fiks, ul.A. Struga 13/21 lok. nr 105, 95-100 Zgierz
337.Paulina Hućko, ul.Długa 33 lok. 3, 95-100 Zgierz
338.Anna Głowińska, ul.Długa 44/46 lok. nr 90, 95-100 Zgierz
339.Mariola Bajda, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 36, 90-223 Łódź
340.Zbigniew Bakalarczyk, ul.Piotrowska 211 lok. 6/6A, 90-451 Łódź
341.Urszula Bednarek, ul.Narutowicza 107 lok.2, 90-145 Łódź
342.Katarzyna Biegaj - Strzelecka, ul.Zachodnia 97 lok.208, 90-723 Łódź
343.Maciej Blimel, ul.Sienkiewicza 33, 90-114 Łódź
344.Agnieszka Brocka - Kaczmarek, ul.Kopernika 42/7, 90-552 Łódź
345.Michał Bulesowski, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 5, 90-223 Łódź
346.Wawrzyniec Chróścielewski, ul.Al. Kościuszki 98/5, 90-442 Łódź
347.Jerzy Ciesielski, ul.P.O.W. 28, 90-248 Łódź
348.Irena Czapas, ul.Pl. Wolności 12, 91-415 Łódź
349.Patryk Fiks, ul.Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
350.Kamila Gawłowska - Bujacz, ul.P.O.W. 28, 90-248 Łódź
351.Danuta Gordat, ul.Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
352.Piotr Grochowski, ul.Wschodnia 31 lok. 27, 90-272 Łódź
353.Monika Jabłońska, ul.Kościuszki 1 lok. 222, 90-418 Łódź
354.Bogdan Janicki, ul.Zielona 1, 90-414 Łódź
355.Katarzyna Kaźmierczak, ul.Zachodnia 97 lok.208, 90-723 Łódź
356.Piotr Kłosiński, ul.Rewolucji 1905 r. nr 82 lok.5, 90-223 Łódź
357.Barbara Kosińska, ul.Al. Kościuszki 46/13, 90-427 Łódź
358.Krystyna Kotkowska, ul.Narutowicza 6 lok. 2, 90-135 Łódź
359.Anna Kowalkiewicz, ul.Zamenhofa 20/2, 90-510 Łódź
360.Monika Kujawa, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 36, 90-223 Łódź
361.Michał Konrad Łukomski, ul.Wojska Polskiego 55/61, 91-432 Łódź
362.Patrycja Leśkiewicz, ul.Sienkiewicza 153/1, 90-302 Łódź
363.Małgorzata Lewandowska, ul.Piotrkowska 29, 90-410 Łódź
364.Beata Morawska, ul.Sienkiewicza 8/1, 90-113 Łódź
365.Bożenna Nieciecka - Ostojska, ul.Piotrkowska 194, 90-368 Łódź
366.Barbara Parczewska, ul.Zielona 3, 90-414 Łódź
367.Andrzej Pelc, ul.10-go lutego 5/1, 90-303 Łódź
368.Andrzej Piróg, ul.Al. Mickiewcza 15/19, 90-443 Łódź
369.Anna Rosiak, ul.Piotrkowska 211, 90-451 Łódź
370.Mikołaj Siwiński, ul.Al. Kościuszki 115, 90-441 Łódź
371.Hanna Sługocka - Ziomek, ul.Wschodnia 31 lok. 27, 90-272 Łódź
372.Jerzy Staniecki, ul.Al. Kościuszki 115, 90-446 Łódź
373.Krzysztof Jan Stępniewicz, ul.Narutowicza 40 lok. 1, 90-135 Łódź
374.Małgorzata Striżko, ul.Piotrkowska 102a, 90-004 Łódź
375.Anna Szczepaniak, ul.Zamenhofa 20/2, 90-510 Łódź
376.Lilianna Tadeusiak, ul.Żurawia 7/9, 91-455 Łódź
377.Marek Tadeusiak, ul.Żurawia 7/9, 91-455 Łódź
378.Stanisława Jolanta Wiśniewska, ul.Piotrkowska 25, 90-410 Łódź
379.Jan Wiśniewski, ul.Al. Kościuszki 128, 90-451 Łódź
380.Roman Anoszkin, ul.Piłsudskiego 2/8 lok. 113, 10-576 Olsztyn
381.Zofia Bonk, ul.Kętrzyńskiego 5/7, 10-506 Olsztyn
382.Magdalena Bendyk - Stanek, ul.Zamkowa 6, 10-260 Lubawa
383.Katarzyna Butkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
384.Anna Ciszak - Jarczyk, ul.Warmińska 17/3, 10-544 Olsztyn
385.Marek Dańko, ul.Starzyńskiego 3, 11-200 Bartoszyce
386.Marcin Durka, ul.Królewiecka 53, 11-700 Mrągowo
387.Michał Hejbudzki, ul.Mickiewicza 4 pokój 320 A, 10-549 Olsztyn
388.Grzegorz Hetmański, ul.Ratuszowa 7/4, 10-545 Olsztyn
389.Stefania Jaworska, ul.Jagiellończyka 16, 14-200 Iława
390.Andrzej Jemielita, ul.Ogrodowa 38, 12-100 Szczytno
391.Michał Kalita, ul.Mickiewicza 16/4, 10-509 Olsztyn
392.Andrzej Kozielski, ul.Andersa 2, 14-200 Iława
393.Wacław Misiarz, ul.Warszawska 10, 11-200 Bartoszyce
394.Aleksandra Pietkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
395.Mirosława Pietkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
396.Sławomir Piwowarczyk, ul.Grunwaldzka 5/1, 14-100 Ostróda
397.Kamil Rytelewski, ul.Słowackiego 7, 13-100 Nidzica
398.Marek Skrzeczkowski, ul.Andersa 2, 14-200 Iława
399.Halina Staniszewska, ul.Mickiewicza 8/3, 10-551 Olsztyn
400.Joanna Wysocka, ul.Linki 5/4, 10-534 Olsztyn
401.Sylwia Zajączkowska, ul.Starzyńskiego 3, 11-200 Bartoszyce
402.Anna Zielińska - Turek, ul.Linki 5/4, 10-534 Olsztyn
403.Małgorzata Gdynia, ul.Reymonta 29, 45-065 Opole
404.Marta Gdynia, ul.Reymonta 29, 45-065 Opole
405.Aleksandra Paściak, ul.Katowicka 39 p. 110, 45-061 Opole
406.Marek Sawczuk, ul.Damrota 8, 45-064 Opole
407.Waldemar Sokołowski , ul.Kościuszki 30/3, 45-066 Opole
408.Sławomir Wojciechowski, ul.Pl. Kopernika 9/7, 45-040 Opole
409.Łukasz Wójcik, ul.Katowicka 16/3, 45-061 Opole
410.Amelia Zembaczyńska, ul.Reymonta 14/68, 45-066 Opole
411.Marian Bubak, ul.Chrobrego 18, 49-300 Brzeg
412.Bogdan Kuźmicki, ul.Rynek 20, 46-200 Kluczbork
413.Jarosław Maciejko, ul.Czerwińskiego 2, 47-200 Kędzierzyn - Koźle
414.Zdzisław Urbanowicz, ul.Parkowa 23, 47-200 Kędzierzyn - Koźle
415.Krzysztof Pelc, ul.Biskupa Jarosława 3, 48-300 Nysa
416.Michał Prochera , ul.Szarych Szeregów 6, 48-200 Prudnik
417.Zespół Adwokacki Nr 1 , ul.Opolska 16, 47-100 Strzelce Opolskie
418.Ewa Tłuchowska , ul.Kościuszki 4 , 09-402 Płock
419.Magdalena Kosińska - Petecka , ul.Kościuszki 1, 09-402 Płock
420.Eliza Błaszkiewicz , ul.Krolewiecka 24A lok.U2 , 09-400 Płock
421.Małgorzata Kryśkiewicz , ul.Kościuszki 3, 09-402 Płock
422.Marcin Policiewicz , ul.Kolegialna 8 , 09-402 Płock
423.Marek Flakiewicz , ul.Kolegialna 8 , 09-402 Płock
424.Paweł Aranowski , ul.Grodzka 10/1, 09-400 Płock
425.Tomasz Tyszka , ul.Tumska 26 lok.14, 09-400 Płock
426.Małgorzata Chojnacka , ul.Kwiatka 37/1 , 09-400 Płock
427.Józef Siemiątkowski , ul.Tumska 6 , 09-402 Płock
428.Sławomir Wolfram , ul.Jana Pawla II 2E/1, 09-500 Gostynin
429.Artur Domański , ul.Kościuszki 11 , 99-100 Łęczyca
430.Maria Jamiołkowska , ul.Konstytucji 3 Maja 7c, 09-200 Sierpc
431.Sylwia Okonkowska - Pyszyńska , ul.Konstytucji 3 Maja 7c, 09-200 Sierpc
432.Magdalena Stawska - Szablewska, ul.Braci Tułodzieckich 9 p. 28 , 09-200 Sierpc
433.Konrad Kowalski , ul.11-go Pułku Ulanów Legionowych 23/5, 06-400 Ciechanów
434.Grzegorz Rusiecki , ul.11-go Pułku Ulanów Legionowych 23/5, 06-400 Ciechanów
435.Wojciech Paszkowski , ul.Kmicica 2 , 06-400 Ciechanów
436.Cezary Wtulich , ul.Sądowa 5, 06-500 Mława
437.Anna Uznańska , ul.Kopernika 24D , 09-100 Płońsk
438.Sławomir Kazimierczak , ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
439.Ewa Hryniewicz, ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
440.Piotr Kalinowski , ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
441.Tomasz Uniewicz , ul.Sądowa 3A, 06-500 Mława
442.Marek Bielicki, ul.Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno
443.Marta Chociniec - Stachowiak, ul.Pl. Górnika 1, 62-510 Konin
444.Adam Czeski, ul.Młyńska 7/33, 61-730 Poznań
445.Marcin Czwojda, ul.Podwale 49, 56-200 Góra
446.Anna Demenko, ul.Żydowska 27/5, 61-761 Poznań
447.Marian Gawrysiak, ul.Dąbrowskiego 211A, 60-406 Poznań
448.Grzegorz Gizelski, ul.Jeleniogórska 16/7, 60-179 Poznań
449.Katarzyna Golusińska , ul.Dominikańska 7/3, 61-762 Poznań
450.Grzesiek Wojciech, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
451.Ewa Haliszczak - Ciszak, ul.Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
452.Joanna Jasnosz - Nowak, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
453.Piotr Jóźwiak, ul.Gronowa 45, 64-100 Leszno
454.Marcin Kapała , ul.Pl. 20-go Października 14, 63-100 Śrem
455.Aleksander Kiel, ul.Nowowiejskiego 8/6, 61-731 Poznań
456.Ewa Knobloch , ul.Dąbrowskiego 79A, 60-529 Poznań
457.Szymon Kołodziejczyk , ul.Nowowiejskiego 8/6, 61-731 Poznań
458.Alina Konarska, ul.Św. Marcin 45, 61-806 Poznań
459.Dawid Korczyński , ul.Dąbrówki 21, 62-200 Gniezno
460.Zbigniew Krüger , ul.Woźna 9/B, 61-777 Poznań
461.Katarzyna Krzemińska, ul.Al. 600 lecia 44, 62-540 Kleczew
462.Janusz Kubiak, ul.Al. Powstańców Wlkp. 63, 64-920 Piła
463.Marek Lamczyk, ul.Libelta 12/3, 60-771 Poznań
464.Michał Łapok, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
465.Piotr Łuczak, ul.Pl. Armii Poznań 3/8, 63-00 Środa Wielkopolska
466.Grażyna Magdzińska, ul.Kazimierzowska 6/8, 62-800 Kalisz
467.Maciej Majewski, ul.Garbary 53/1, 61-869 Poznań
468.Joanna Matyba , ul.Kaliska 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski
469.Mariusz Matysiak, ul.Młyńska 13/6, 61-730 Poznań
470.Andrzej Miastkowski , ul.Energetyka 4/6, 62-510 Konin
471.Radosław Namysł, ul.Zamkowa 3/5, 61-768 Poznań
472.Sylwia Nawrot, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
473.Arkadiusz Niewiada , ul.Garbary 53/1, 61-869 Poznań
474.Maciej Romuald Nowak, ul.Głowny Rynek 10/5, 62-800 Kalisz
475.Magdalena Oczachowska , ul.Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
476.Ewelina Pernet - Szóstak, ul.Jackowskiego 30 A/2A, 60-512 Poznań
477.Maciej Piasecki, ul.Nowowiejskiego 10/8, 61-731 Poznań
478.Izabella Robaszyńska , ul.17-go Września 4, 63-000 Środa Wielkopolska
479.Marian Robaszyński, ul.17-go Września 4, 63-000 Środa Wielkopolska
480.Agnieszka Rybak - Starczak, ul.Kochanowskiego 21/6, 60-846 Poznań
481.Michał Sierpiński, ul.Paderewskiego 2/2, 61-770 Poznań
482.Barbara Skibowicz, ul.Gorzycka 3/4, 64-400 Międzychód
483.Bolesław Skowalczyński, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
484.Paweł Sowisło, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
485.Karolina Staszak, ul.Harcerska 7, 62-300 Września
486.Jakub Staszczyk, ul.Stary Rynek 9, 63-000 Środa Wielkopolska
487.Anna Stefańska, ul.Fredry 1/17, 61-701 Poznań
488.Małgorzata Stodolska - Piekarzewska, ul.Nowowiejskiego 10/8, 61-731 Poznań
489.Joanna Szarleta - Miastkowska, ul.Energetyka 4/6, 62-510 Konin
490.Remigiusz Szczepaniak, ul.Chopina 23D/14, 62-510 Konin
491.Krzysztof Topolewski, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
492.Sławomir Tulibacki , ul.Szkolna 5/15, 61-832 Poznań
493.Maria Walczak, ul.1-go Maja 5/19, 62-510 Konin
494.Witold Walendowski, ul.Rynek 6/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
495.Tomasz Wojech, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
496.Adrian Woźniak , ul.Marcinkowskiego 1/7, 61-745 Poznań
497.Rafał Zaguła , ul.Jarochowskiego 32/2, 60-238 Poznań
498.Anna Zubkowska , ul.Czartoria 1/8, 61-102 Poznań
499.Magdalena Dębska, ul.Woźna 9 wejście D, 61-777 Poznań
500.Bogumiła Bartosiak, ul.Piłsudskiego 9/3, 26-600 Radom
501.Agnieszka Bartosiak - Gutkowska, ul.Piłsudskiego 9/3, 26-600 Radom
502.Mateusz Sitko, ul.Pl. Konstytucji 3-go Maja 1, 26-600 Radom
503.Maciej Domański, ul.Waryńskiego 9A /7, 26-600 Radom
504.Agnieszka Fijałkowska, ul.Żeromskiego 9/15, 26-600 Radom
505.Grzegorz Gębski, ul.Żeromskiego 9/15, 26-600 Radom
506.Jarosław Grabkowski, ul.Piłsudskiego 7, 26-600 Radom
507.Anna Jastrząb, ul.Niedziałkowskiego 24/3, 26-600 Radom
508.Elwira Kowalczyk - Pałczyńska, ul.Niedziałkowskiego 24/3, 26-600 Radom
509.Grażyna Kawecka, ul.Żeromskiego 65 p. 105, 26-600 Radom
510.Wioletta Kmita, ul.Kelles - Krauza 22/17, 26-600 Radom
511.Danuta Pomorska, ul.Słowackiego 14, 26-600 Radom
512.Karol Pomorski, ul.Słowackiego 14, 26-600 Radom
513.Sylwia Rzepka - Sęderowska, ul.Moniuszki 6A/4, 26-600 Radom
514.Żaklina Zagożdżon - Skorupska, ul.Piłsudskiego 8/2, 26-600 Radom
515.Iwona Jężak, ul.Piłsudskiego 8/2, 26-600 Radom
516.Romuald Zień, ul.Gołaszewskiego 12A, 26-600 Radom
517.Mariusz Strzelak, ul.1905 Roku 49/24, 26-600 Radom
518.Jadwiga Magiera, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
519.Jakub Magiera, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
520.Kamil Fortuna, ul.Radomska 32, 26-900 Kozienice
521.Artur Fortuna, ul.Radomska 32, 26-900 Kozienice
522.Waldemar Warat, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
523.Paweł Wojasiewicz, ul.Konstytucji 3-go Maja 47, 26-900 Kozienice
524.Marcin Markowski, ul.P.O.W. 10, 05-600 Grójec
525.Mariusz Strzelak, ul.Sportowa 7/121, 05-600 Grójec
526.Piotr Kukułka, ul.P.O.W. 10, 05-600 Grójec
527.Jarosław Wołos, ul.Pl. Czarnieckiego 19, 05-660 Warka
528.Krzysztof Kowalski, ul.Konopnickiej 9, 26-500 Szydłowiec
529.Sebastian Migacz, ul.Warszawska 25, 26-400 Przysucha
530.Krzysztof Michałkiewicz, ul.Traugutta 40, 26-610 Radom
531.Krzysztof Marcin Dolot Lewandowski, ul.Lisa - Kuli 7 , 35-032 Rzeszów
532.Kancelaria Adwokacka D. Lipski, R. Jachim, A. Slisz , ul.3-go Maja 24, 35-030 Rzeszów
533.Marta Grzywacz, ul.3-go Maja 8b / 2, 35-030 Rzeszów
534.Wiktor Gamracki , ul.Zamkowa 2 / 3b, 35-032 Rzeszów
535.Borys Kalinka, ul.Rynek 8, 35-021 Rzeszów
536.Łukasz Kurowski, ul.Nowowiejska 7 / 4, 35-326 Rzeszów
537.Zbigniew Luboch, ul.Zygmuntowska 1, 35-030 Rzeszów
538.Kancelaria Adwokacka Janusz Lassota i Partnerzy , ul.Al. Krzyżanowksiego 8 / 3, 35-329 Rzeszów
539.Teresa Niedziałek , ul.3-go Maja 28 / 22, 35-030 Rzeszów
540.Edyta Nowosiadły, ul.Dabrowskiego 4, 35-033 Rzeszów
541.Marek Olekszyk, ul.Rynek 8, 35-021 Rzeszów
542.Marcin Orzechowski, ul.Al. Krzyżanowksiego 8 / 3, 35-329 Rzeszów
543.Małgorzata Wojciechowska, ul.Naruszewicza 13/8, 35-055 Rzeszów
544.Piotr Fus, ul.Mickiewicza 44, 37-300 Leżajsk
545.Katarzyna Mazurek, ul.Paderewskiego 19, 37-300 Leżajsk
546.Paweł Cisek, ul.Grunwaldzka 5, 37-100 Łańcut
547.Krzysztof Rejman , ul.Pl. Sobieskiego 15 / 7, 37-100 Łańcut
548.Magdalena Rewer, ul.Pl. Sobieskiego 15 / 7, 37-100 Łańcut
549.Anna Węgrzyn, ul.Danielewicza 2/6, 37-100 Łańcut
550.Ryszard Świstak, ul.Barbary 4, 39-100 Ropczyce
551.Tomasz Rykała, ul.Przecławczyka 18, 38-100 Strzyżów
552.Leszek Kupiec, ul.Sienkiewicza 1 / 3, 39-400 Tarnobrzeg
553.Jan Stępień, ul.Pl. Głowackiego 23 / 8 , 39-400 Tarnobrzeg
554.Leszek Bochenek, ul.Kościuszki 22, 39-300 Mielec
555.Krzysztof Bednarz, ul.Al. Jana Pawła II 13 / 191, 37-450 Stalowa Wola
556.Łukasz Doliński , ul.Rozwadowska 18, 37-450 Stalowa Wola
557.Leszek Augustyn, ul.Al. Jana Pawła II 13 / 255, 37-450 Stalowa Wola
558.Janusz Fortuna, ul.Narutowicza 16, 37-450 Stalowa Wola
559.Maria Langner, ul.Franciszkańska 19 / 5, 38-400 Krosno
560.Radosław Bulwan, ul.Kościuszki 31 / 15, 38-500 Sanok
561.Jerzy Kwieciński , ul.Krasickich 4, 38-600 Lesko
562.Stanisław Lis, ul.Ossolińskich 2, 38-600 Lesko
563.Tadeusz Czak , ul.Mickiewicza 28 , 37-700 Przemyśl
564.Katarzyna Maćkowiak, ul.Mickiewicza 28 , 37-700 Przemyśl
565.Anna Fac, ul.Mickiewicza 4/3, 37-700 Przemyśl
566.Andrzej Matusiewicz, ul.Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
567.Piotr Sura, ul.Mickiewicza 4/2, 37-700 Przemyśl
568.Zespół Adwokacki nr 1 , ul.Dworskiego 9, 37-700 Przemyśl
569.Michał Muzyczka, ul.Czarnieckiego 1/1, 37-500 Jarosław
570.Marcin Skrzypiec, ul.Jana Pawła II 10 , 37-500 Jarosław
571.Michał Wolski, ul.Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski
572.Katarzyna Bąk , ul.1-go Maja 10 , 27-500 Opatów
573.Joanna Bałut, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
574.Przemysław Bałut, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
575.Marcin Chodyka, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
576.Urszula Chorąży, ul.Prosta 17, 21-500 Biała Podlaska
577.Lukrecja Cydejko, ul.Kraszewskiego 12/5, 21-500 Biała Podlaska
578.Jan Dzyr, ul.Brzeska 4-6, 21-500 Biała Podlaska
579.Radosław Dzyr, ul.Brzeska 4-6, 21-500 Biała Podlaska
580.Joanna Hodun, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
581.Stefan Karasiński, ul.Brzeska 23, 21-500 Biała Podlaska
582.Lech Kowalczuk, ul.Sadowa 11-21/23, 21-500 Biała Podlaska
583.Andrzej Kuta, ul.Narutowicza 40, 21-500 Biała Podlaska
584.Lech Łozowski, ul.Ciasna 1, 21-500 Biała Podlaska
585.Bolesław Maniszewski, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
586.Michał Maksymiuk, ul.Kraszewskiego 12/5, 21-500 Biała Podlaska
587.Krzysztof Szelc, ul.Sadowa 11-21/3, 21-500 Biała Podlaska
588.Patryk Szelc, ul.Narutowicza 40, 21-500 Biała Podlaska
589.Błażej Więcław, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
590.Krzysztof Ciepliński, ul.Legionów 38, 08-400 Garwolin
591.Rafał Drozd, ul.Legionów 44/2A, 08-400 Garwolin
592.Bożena Kurowicka, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
593.Joanna Kurowicka - Zowczak, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
594.Jan Kurowicki, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
595.Agnieszka Śliwecka, ul.Legionów 44A/12, 08-400 Garwolin
596.Zbigniew Widelski, ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
597.Tadeusz Winiarek , ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
598.Mieczysław Żak, ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
599.Tomasz Cieliszak, ul.Kwiatkowskiego 3, 21-400 Łuków
600.Waldemar Domański, ul.Świderska 33A, 21-400 Łuków
601.Marek Pucyk, ul.Staropijarska 6C, 21-400 Łuków
602.Ewa Zakusiło, ul.Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków
603.Bartosz Chyliński, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
604.Marek Dargas, ul.Warszawska 111/2, 05-300 Mińsk Mazowiecki
605.Tadeusz Gańko, ul.Kościuszki 13 lok. 19 i 20, 05-300 Mińsk Mazowiecki
606.Oleg Goleniewski, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
607.Anna Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
608.Dorota Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
609.Jerzy Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
610.Katarzyna Korneluk - Kowalczyk, ul.Kościuszki 13 lok. 48, 05-300 Mińsk Mazowiecki
611.Dorota Malinowska, ul.Świętokrzyska 57, 05-300 Mińsk Mazowiecki
612.Marianna Rokicka - Malinowska, ul.Świętokrzyska 57, 05-300 Mińsk Mazowiecki
613.Henryk Malinowski, ul.Warszawska 111/21, 05-300 Mińsk Mazowiecki
614.Mirosław Mirkowski, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
615.Dorota Piątkowska, ul.Kościuszki 14 lok. U14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
616.Piotr Jackiewicz, ul.Kościuszki 14 lok. U14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
617.Elżbieta Rydzewska - Piotrkowicz, ul.11-go Listopada 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki
618.Daniel Wiśniewski, ul.Kościuszki 14 lok. U12, 05-300 Mińsk Mazowiecki
619.Stanisław Gerlach, ul.Spółdzielcza 26, 21-200 Parczew
620.Andrzej Luty, ul.Wolności 1, 21-300 Radzyń Podlaski
621.Paweł Szych, ul.Wyszyńskiego 7B lok. 5, 21-300 Radzyń Podlaski
622.Hanna Andraszek, ul.Biskupa Świrskiego 14/19, 08-110 Siedlce
623.Monika Charatynowicz, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
624.Ryszard Czwarnog, ul.Biskupa Świrskiego 14, 08-110 Siedlce
625.Krzysztof Kosno, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
626.Ryszard Kryński, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
627.Stanisław Moczybrodzki, ul.Biskupa Świrskiego 14/19, 08-110 Siedlce
628.Andrzej Murek, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
629.Janusz Parapura, ul.Krótka 3, 08-110 Siedlce
630.Emilia Pawlikowska, ul.Biskupa Świrskiego 29, 08-110 Siedlce
631.Hubert Pawlikowski, ul.Biskupa Świrskiego 29, 08-110 Siedlce
632.Magdalena Rymuza, ul.Biskupa Świrskiego 14, 08-110 Siedlce
633.Anna Sadownik - Maniszewska, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
634.Feliks Sadownik, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
635.Janusz Steć, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
636.Piotr Steć, ul.Orzeszkowej 4/2, 08-110 Siedlce
637.Joanna Strus, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
638.Grzegorz Styrna, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
639.Lesław Troć, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
640.Wojciech Troszkiewicz, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
641.Tadeusz Tyszuk, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
642.Marek Ułasiuk, ul.Biskupa Świrskiego 39, 08-110 Siedlce
643.Tomasz Waldziński, ul.Piłsudskiego 35/1, 08-110 Siedlce
644.Maciej Wiktorzak, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
645.Jacek Witczuk, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
646.Sylwester Zabuski, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
647.Marcin Arasim, ul.Wolniści 18, 08-300 Sokołów Podlaski
648.Janusz Murawski, ul.Wolniści 21, 08-300 Sokołów Podlaski
649.Krzysztof Supeł, ul.Zwyciestwa 2, 07-100 Węgrów
650.Andrzej Szarko, ul.Zwyciestwa 4/2, 07-100 Węgrów
651.Marek Baranowicz, ul.Jagiellońska 24/15, 70-364 Szczecin
652.Zbigniew Barwina, ul.Więckowskiego 7/14, 70-431 Szczecin
653.Edward Błaszak , ul.Szczecińska 9 lok. 109, 74-100 Gryfino
654.Krzysztof Gurbin, ul.Felczaka 17/3, 71-417 Szczecin
655.Gabriela Halla, ul.Felczaka 11, 71-417 Szczecin
656.Waldemar Juszczak, ul.Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
657.Ewelina Kamińska , ul.Wojska Polskiego 2, 70-471 Szczecin
658.Ewa Klimczewska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
659.Joanna Klukowska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
660.Marcin Kowalski, ul.Pl. Zgody 1, 70-472 Szczecin
661.Anna Krzyżankiewicz, ul.Pl. Batorego 3, 70-207 Szczecin
662.Joanna Lange - Gutarowicz , ul.Jagiellońska 90/4, 70-437 Szczecin
663.Michał Lizak, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 1/4, 70-302 Szczecin
664.Krzysztof Ławrynowicz, ul.Jagiellońska 90/7, 70-437 Szczecin
665.Marta Madej, ul.Rayskiego 26/6, 70-442 Szczecin
666.Martyna Maciejewska - Przyłucka , ul.Owocowa 4B/2A, 70-213 Szczecin
667.Michał Marszał, ul.Małkowskiego 30/B3, 70-304 Szczecin
668.Monika Matusz - Michna , ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
669.Zdzisław Mikucki , ul.Niepodległości 44 , 73-150 Łobez
670.Robert Olejnik, ul.Piłsudskiego 64/A, 73-110 Stargard Szczeciński
671.Arkadiusz Olszewski , ul.Tkacka 6, 70-556 Szczecin
672.Sławomir Rycielski , ul.Kaszubska 43, 70-227 Szczecin
673.Piotr Salitra, ul.Bolesława Śmiałego 47/13, 70-350 Szczecin
674.Krzysztof Tumielewicz , ul.Bogusława 5/3, 70-440 Szczecin
675.Zbigniew Wierzbiński, ul.Al. Papieża Jana Pawła II 6, 70-415 Szczecin
676.Krystyna Winkler - Marecka, ul.Pl. Lotników 6/4, 70-414 Szczecin
677.Grzegorz Wołek, ul.Pl. Zgody 1, 70-472 Szczecin
678.Małgorzata van der Vinne, ul.Rydla 46A, 70-783 Szczecin
679.Małgorzata Zielińska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
680.Michał Żuraw, ul.Jagiellońska 90/7, 70-437 Szczecin
681.Maciej Krzyżanowski, ul.Łokietka 6/13, 70-254 Szczecin
682.Mariola Świderska, ul.Rayskiego 26/6, 70-442 Szczecin
683.Katarzyna Matlak, ul.Stoisława 3/3, 70-223 Szczecin
684.Kacper Matlak, ul.Stoisława 3/3, 70-223 Szczecin
685.Jan Kubiak, ul.Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
686.Filia Kancelarii Adwokackiej , ul.11-go Listopada 1A, 72-300 Gryfica
687.Krzysztof Biront, ul.Rynek 36, 58-200 Dzierżoniów
688.Wojciech Biegański, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
689.Tomasz Bokszczanin, ul.Różana 1, 58-100 Świdnica
690.Mirosław Chycki, ul.Rynek 21-22/7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
691.Anna Dubicka, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
692.Dorota Gembara, ul.Al. Niepodległości 7/3, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
693.Stanisław Gnat, ul.Al. Niepodległości 7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
694.Tatiana Olga Gnat - Pigan, ul.Al. Niepodległości 7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
695.Romuald Iwanow, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
696.Grzegorz Janisławski, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
697.Aleksander Jaśniowski, ul.Bankowa 32, 58-500 Jelenia Góra
698.Łukasz Klempouz, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
699.Maciej Jerzy Kołaczyński, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
700.Jerzy Lachowicz, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
701.Janusz Łysiak, ul.Kaszubska 4, 59-700 Bolesławiec
702.Małgorzata Magiera, ul.Kotlarska 6-8/4, 58-100 Świdnica
703.Marcin Magiera, ul.Kotlarska 6-8/4, 58-100 Świdnica
704.Andrzej Pawlikowski, ul.Łukowa 1/1, 58-100 Świdnica
705.Ewa Piątek, ul.Al. Niepodległości 7/6, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
706.Joanna Sieradzan-Bak, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
707.Przemysław Sulima, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
708.Agata Szywała, ul.Rynek 27/2A, 58-100 Świdnica
709.Barbara Tumidalska - Człapa, ul.Słowackiego 13/5, 58-300 Wałbrzych
710.Anna Zaskórska - Nowicka, ul.Grottgera 5/1, 58-500 Jelenia Góra
711.Marek Żegnałek, ul.Dmowskiego 22, 58-300 Wałbrzych
712.Krystyna Adamczyk, ul.Al. Szucha 2/4 lok. 38, 00-582 Warszawa
713.Veronica Afewu, ul.Krucza 41/43 lok. 68, 00-525 Warszawa
714.Anna Balik, ul.Białostocka 4 lok. 201, 03-741 Warszawa
715.Jarosław Belowski, ul.Mokotowska 17 lok. 11, 00-640 Warszawa
716.Anna Bendza, ul.Długa 23/25 lok. 229, 02-238 Warszawa
717.Iwona Bera, ul.Grażyny 13 lok. 302, 02-548 Warszawa
718.Beata Białek, ul.Długa 23/25 lok. 229, 02-238 Warszawa
719.Agnieszka Bisko - Kowalska, ul.Al. Jana Pawła II 80 lok. C10, 00-175 Warszawa
720.Natalia Borowiecka, ul.Wilcza 33 lok. 28, 00-544 Warszawa
721.Katarzyna Chadysz, ul.Mokotowska 67 lok. 20, 00-530 Warszawa
722.Łukasz Cymerman, ul.Wilcza 44 lok. 7, 00-679 Warszawa
723.Edyta Dąbrowska - Ziemka, ul.Wiejska 13/5, 00-480 Warszawa
724.Bartłomiej Dobosiewicz, ul.Lwowska 8 lok. 20, 00-658 Warszawa
725.Bożena Dobrzyńska, ul.Polna 22 lok. 16, 00-630 Warszawa
726.Marta Duda, ul.Wilcza 33/28, 00-544 Warszawa
727.Magdalena Fertak, ul.Kasprowicza 81/85 lok. B, 01-836 Warszawa
728.Katarzyna Gajowniczek - Pruszyńska, ul.Wielicka 43 lok. 10, 02-657 Warszawa
729.Piotr Gładki, ul.1-go Maja 5, 96-500 Sochaczew
730.Paweł Gorlewski, ul.Al. Jerozolimskie 29 lok. 6, 00-508 Warszawa
731.Agnieszka Gurgul - Zdebska, ul.Wiejska 13/5, 00-480 Warszawa
732.Marek Harasiuk, ul.Marymoncka 139 lok. 47, 01-946 Warszawa
733.Jarosław Jasiński, ul.Rybickiego 8 lok. 223, 96-100 Skierniewice
734.Artur Jędrych, ul.Al. Jerozolimskie 133 lok. 51, 02-304 Warszawa
735.Monika Kabala, ul.Wielicka 43 lok. 10, 02-657 Warszawa
736.Jolanta Kasprzak, ul.Żelazna 68, 00-866 Warszawa
737.Mirosława Kawałowska - Szumańska, ul.Białobrzeska 36 lok. 10, 02-341 Warszawa
738.Adam Kośnik, ul.1-go Maja 108, 96-300 Żyrardów
739.Łukasz Kowalski, ul.Kijowska 11, 03-743 Warszawa
740.Adam Krassowski, ul.Madalińskiego 42 lok. 66, 02-540 Warszawa
741.Alicja Lachowska, ul.Al. Jerozolimski 155 lok. 69, XI piętro, 02-326 Warszawa
742.Justyna Lenart, ul.Konopnickiej 6 lok. 217, 00-491 Warszawa
743.Grzegorz Ługowski, ul.Plastyczna 25 lok. 9, 02-449 Warszawa
744.Wiesław Majewski, ul.Ogrodowa 53/1, 00-873 Warszawa
745.Dorota Malanowska, ul.Ładysława 8 lok. 10, 02-066 Warszawa
746.Marta Mężyńska - Lubiejewska, ul.Terespolska 4 lok. 330, 03-813 Warszawa
747.Piotr Młynarczyk, ul.Politechniczna 4, 05-110 Jabłonna
748.Dagmara Nakonieczna - Wójcicka, ul.Al. Jerozolimskie 11/19, 00-508 Warszawa
749.Filip Niemczyk, ul.Madalińskiego 42 lok. 66, 02-540 Warszawa
750.Grażyna Olender, ul.Opaczewska 43 m. 61, 02-201 Warszawa
751.Barbara Orłowska, ul.Sulejkowska 42 lok. 2, 04-157 Warszawa
752.Radosław Orzechowski, ul.Żelazna 68, 00-866 Warszawa
753.Piotr Panek, ul.Puławska 12/14, 02-566 Warszawa
754.Anna Rurarz, ul.Ciołka 13 lok. 210, 01-455 Warszawa
755.Beata Rybicka, ul.Al. Niepodległości 225 lok. 11, 02-087 Warszawa
756.Robert Rynkun - Werner, ul.Puławska 10 lok. 26, 02-566 Warszawa
757.Bogumił Sieczkowski, ul.Legionów 93/95, 91-072 Łódź
758.Piotr Staniec, ul.Al. Solidarności 82A lok. 1, 01-003 Warszawa
759.Marek Stusiński, ul.Sosnowa 11, 06-300 Przasnysz
760.Radosław Szymański, ul.Banderii 4/346, 01-164 Warszawa
761.Krzysztof Świeczkowski, ul.Gomulickiego 23, 07-410 Ostrołęka
762.Aleksandra Tarasek - Zatyka, ul.Sienkiewicza 10 lok. 204, 05-120 Legionowo
763.Marcin Wachowski, ul.Mokotowska 17 lok. 11, 00-640 Warszawa
764.Karolina Wąsik, ul.Wilcza 33 lok. 28, 00-544 Warszawa
765.Magdalena Węgiel - Kowalska, ul.Wyszyńskiego 6A lok. 2, 05-420 Józefów
766.Małgorzata Wietrzykowska, ul.Wilcza 22 lok. 3, 00-544 Warszawa
767.aplikanci adwokaccy Kancelaria Adwokacka Giertych i Partnerzy , ul.Nowy Świat 35 lok. 4, 00-029 Warszawa
768.Andrzej Wiśniewski, ul.Warszawska 32B/28, 05-500 Piaseczno
769.Hanna Woś - Dewińska, ul.Bracka 20/5, 00-028 Warszawa
770.Bartłomiej Wróblewski, ul.Al. Solidarności 53 lok. 25, 03-402 Warszawa
771.Anna Załęska, ul.Andersa 26, 00-201 Warszawa
772.Rafał Zawalski, ul.Pl. Grzybowski 10 lok. 25, 00-104 Warszawa
773.Justyna Zielińska, ul.Konopnickiej 6 lok. 218, 00-491 Warszawa
774.Magdalena Gawińska , ul.Filtrowa 30 lok. 24 , 02-032 Warszawa
775.Michał Wójtowicz, ul.Al. Jana Pawła II 61 lok. 122, 01-031 Warszawa
776.Diana Sienkiewicz, ul.Al. Jana Pawła II 61 lok. 122, 01-031 Warszawa
777.Barbara Moczydłowska, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
778.Edyta Rudnik, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
779.Łukasz Chojnowski, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
780.Sławomir Rudnik, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
781.Aleksander Kowzan, ul.Jana Pawła II 25 lok. 14, 05-077 Stara Miłosna
782.Alojzy Policiński, ul.Jana Pawła II 25 lok. 14, 05-077 Stara Miłosna
783."Dewey & LeBoeuf Grzesiak Sp. K." , ul.Książęca 4, 00-498 Warszawa
784."Gorzkiewicz & Buczkowski Sp. P." , ul.Rolna 195, 02-729
785."Korzan - Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. K." , ul.Górnośląska 7B lok. 1, 00-443 Warszawa
786."Radwan-Röhrenschef Sp. K." , ul.Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
787."Sikorski & Majewski Spółka adwokacka Sp. C." , ul.Nowogrodzka 48, 00-695 Warszawa
788.Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie , ul.Al. Ujazdowskie 49, 00-536 Warszawa
789.Andrzej Malicki, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
790.Barbara Józefowicz - Olczyk, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
791.Anna Strumpf - Rybicka, ul. Tadeusza Kościuszki 7/5, 50-037 Wrocław
792.Magdalena Kramkowska - Rysiewicz, ul.Tadeusza Kościuszki 7/5, 50-037 Wrocław
793.Barbara Polańska, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
794.Sławomir Krześ, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
795.Izabela Haÿduk - Hawrylak, ul.Sokolnicza 5/51, 53-676 Wrocław
796.Sławomir Dusza, ul.Kazimierza Wielkiego 29A/408, 50-077 Wrocław
797.Lech Adamczyk, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
798.Wojciech Osipacz, ul.Walerego Sławka 3, 51-690 Wrocław
799.Maciej Michalski, ul.Rynek 25, 59-400 Jawor
800.Patrycja Dąbkiewicz, ul.Wjazdowa 2, 59-220 Legnica
801.Aleksandra Pasternak - Minkus, ul.Sikorskiego 13/7, 67-200 Głogów
802.Tomasz Repucho, ul.Kazimierza Wielkiego 29A/407, 50-077 Wrocław
803.Karolina Pieczykolan, ul.Św. Jadwigi 11A/1, 55-100 Trzebnica
804.Monika Łuchniak, ul.Grabiszyńska 163/131, 53-439 Wrocław
805.Katarzyna Kamienowska, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 3/11, 50-048 Wrocław
806.Agnieszka Moszczyńska, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 3/11, 50-048 Wrocław
807.Ewa Ładomirska - Kocik, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
808.Katarzyna Łata, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 1/6, 50-048 Wrocław
809.Szymon Filek, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 1/6, 50-048 Wrocław
810.Marcin Zając, ul.Tęczowa 4/3, 53-602 Wrocław
811.Ryszard Kramkowski, ul.Kościuszki 7, 50-037 Wrocław
812.Paweł Grzegorczyk, ul.Św. Jadwigi 7 p. 109, 55-100 Trzebnica
813.Janusz Hoszowski, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
814.Barbara Jolanta Grzybowska, ul.Tęczowa 18/3, 53-602 Wrocław
815.Aleksander Sikorski, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
816.Beata Foremniak - Szadura, ul.Braniborska 38/40 lok.12, 53-680 Wrocław
817.Magdalena Kolenda, ul.Łąkowa 4/1, 50-036 Wrocław
818.Anna Babiak, ul.Strzegomska 42D/1, 53-611 Wrocław
819.Paweł Klinger, ul.Strzegomska 42D/1, 53-611 Wrocław
820.Roma Hładyłowicz, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
821.Zbigniew Król, ul.Jaworzyńska 261, 59-220 Legnica
822.Zbigniew Król , ul.Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
823.Zbigniew Król, ul.Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Gora
824.Aneta Skalik, ul.Inowrocławska 17/7, 53-653 Wrocław
825.Marcin Groński, ul.Wałbrzyska 43/1, 52-314 Wrocław
826.Stanisław Kuchta, ul.Wałbrzyska 43/1, 52-314 Wrocław
827.Małgorzata Zębala - Echchaoui, ul.Sądowa 4 pokój 26, 50-046 Wrocław
828.Justyna Kielczyk, ul.Rynek 8-9, 68-200 Żary
829.Zofia Karkowska - Żaba, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
830.Anna Kowalska, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
831.Alicja Skibicka, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
832.Janusz Stefańczyk, ul.Katedralna 5 , 66-500 Strzelce Krajeńskie
833.Julia Szymańska, ul.30-go stycznia 47/2, 66-300 Międzyrzecz
834.Sebastian Kordel, ul.Pod Filarami 4/2, 65-068 Zielona Góra
835.Marek Kotyński, ul.Podchorążych 1 , 69-100 Słubice
836.Piotr Brzozowski, ul.Pl. Pocztowy 7/2, 65-062 Zielona Góra
837.Henryk Kalmarczyk, ul.Wyzwolenia 19B/11, 66-500 Strzelce Krajeńskie
838.Agnieszka Kędzierska, ul.Kilińskiego 1/6, 67-400 Wschowa
839.Dorota Trzcińska, ul.Kasprowicza 11/1, 65-001 Zielona Góra
840.Maksymilian Wanago, ul.Dąbrówki 24 lok. 2.21, 69-100 Słubice
841.Tomasz Rzepka, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
842.Łukasz Mrowiec, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
843.Radosław Jasiński, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
844.Magdalena Hęćka, ul.Sobieskiego 4-6/5, 65-071 Zielona Góra
845.Małgorzata Jasińska, ul.Grottgera 25/4, 65-001 Zielona Góra
846.Zuzanna Aszeberg, ul.Kosynierów Gdyńskich 90/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
847.Barbara Małusecka, ul.Podwale 12 , 68-200 Żary
848.Kazimiera Łotocka - Korkuś, ul.Rynek 30, 68-200 Żary
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570