Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-05-29 , ebos.pl/policja.pl
Na autostradzie A-4, podczas kontroli prędkości fotoradarem, policjanci zatrzymali motocyklistę, który jechał z prędkością 221 km/h. Przekroczył on dozwolona prędkość o 111 km/h za co został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci przeprowadzali kontrolę prędkości na autostradzie A-4. Fotoradar rejestrował kierowców jadących za szybko, tam gdzie jest ograniczenie prędkości do 110 km/h. W pewnym momencie urządzenie pokazało motocyklistę, który na tym odcinku rozwinął prędkość 221 km/h. Natychmiast w pościg za nim udał się policjant na motocyklu. Funkcjonariusz zatrzymał motocyklistę i doprowadził go do policyjnego posterunku kontrolnego współpracującego z fotoradarem. Jak się okazało, motocyklem marki Honda kierował 25-letni student z Wrocławia.

Za popełnione wykroczenie, przekroczenia dozwolonej prędkości jazdy o 111 km/h, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i punktami karnymi.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574