Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-11-16 , ebos/kgp
Policjanci z Wielunia zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który podczas sprzeczki ugodził nożem swojego 47-letniego brata, po czym powiadomił o wszystkim Policję. W wyniku odniesionych obrażeń zraniony mężczyzna zmarł. Bratobójcy grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę około 19:30 dyżurny wieluńskiej komendy otrzymał informację od mieszkańca powiatu wieluńskiego, że właśnie zabił swojego brata. Natychmiast do miejsca zamieszkania braci dyżurny wysłał patrol mundurowych i powiadomił pogotowie ratunkowe.

46-latek czekał na stróżów prawa. Był nietrzeźwy. Badanie wykazało około 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zabezpieczyli narzędzie zbrodni. Ustalili, że pomiędzy braćmi w trakcie wspólnej kolacji doszło do sprzeczki, która przerodziła się w awanturę. Wówczas napastnik chwycił nóż i dwukrotnie ugodził nim starszego brata w okolice brzucha i klatki piersiowej. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Dzisiaj Prokurator Rejonowy w Wieluniu przesłucha podejrzanego. Za zabójstwo nożownikowi grozi kara dożywotniego pozbawiania wolności.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570