Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-11-27 , ebos/kwp rzeszów
Niespełna dwóch godzin potrzebowali stalowowolscy policjanci na zatrzymanie mężczyzny, który wczoraj rano zadzwonił do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli z żądaniem okupu. Mężczyzna groził, że w przypadku niespełnienia jego żądań podłoży ładunek wybuchowy.

Dochodziła 9:00 kiedy pracownik stalowowolskiego sądu odebrał telefon. Dzwoniącym okazał się mężczyzna, który zażądał okupu w wysokości 3 miliardów złotych. W przypadku niespełnienia jego żądania groził, że wysadzi budynek sądu. W trakcie rozmowy mężczyzna używał słów wulgarnych wobec pracownika i groził mu zabójstwem.

O zaistniałym zdarzeniu niezwłocznie powiadomiona została stalowowolska Policja. Ustaleniem sprawcy tego przestępstwa zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. W niespełna dwie godziny wytypowali podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany.

Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był trzeźwy.Trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego dopuścił się 26-latek grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy media, które publikują zdjęcie i nazwisko zbiegłego więźnia naruszają jego dobra osobiste?
Czy publikacja wizerunku zbiegłego więźnia oraz podanie jego imienia i nazwiska — a wszystko to w (...)
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
1/571