Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-11-27 , ebos/kwp rzeszów
Niespełna dwóch godzin potrzebowali stalowowolscy policjanci na zatrzymanie mężczyzny, który wczoraj rano zadzwonił do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli z żądaniem okupu. Mężczyzna groził, że w przypadku niespełnienia jego żądań podłoży ładunek wybuchowy.

Dochodziła 9:00 kiedy pracownik stalowowolskiego sądu odebrał telefon. Dzwoniącym okazał się mężczyzna, który zażądał okupu w wysokości 3 miliardów złotych. W przypadku niespełnienia jego żądania groził, że wysadzi budynek sądu. W trakcie rozmowy mężczyzna używał słów wulgarnych wobec pracownika i groził mu zabójstwem.

O zaistniałym zdarzeniu niezwłocznie powiadomiona została stalowowolska Policja. Ustaleniem sprawcy tego przestępstwa zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. W niespełna dwie godziny wytypowali podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany.

Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był trzeźwy.Trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego dopuścił się 26-latek grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574