Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-07 , ebos/kgp
7 policjantów i 2 pracowników Policji z województwa kujawsko-pomorskiego wcieliło się w rolę wokalistów i nagrało świąteczną pastorałkę, by promować akcję "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Liczą, że w ten sposób przyczynią się do tego, aby każde dziecko spędziło te święta w ciepłej atmosferze.

Funkcjonariusze i pracownicy kujawsko-pomorskiej Policji postanowili włączyć się do tegorocznej akcji Caritas - "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" poprzez zaśpiewanie pastorałki. Świąteczny utwór w całości skomponował policjant, sierż. szt. Jacek Iskra, a nagranie dzięki współpracy z Radiem Pik, odbyło się w profesjonalnym studio. W nietypową rolę wokalistów wcieliło się siedmiu funkcjonariuszy oraz dwóch pracowników Policji, którzy na co dzień nie mają nic wspólnego z muzyką. Amatorzy przełamali opory, aby promować coroczną akcję Caritasu. Z tej okazji nagrano również teledysk.

Co roku spotykamy się z podobnymi świątecznymi przedsięwzięciami, jednak należy podkreślić, że prawdopodobnie po raz pierwszy inicjatywę nagrania pastorałki zrealizowała Policja. W nagraniu utworu pomógł zaprzyjaźniony Chór "Zespół Pieśni Dawnej" Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pod dyrekcją prof. Jana Lacha.

Policjanci mają nadzieję, iż teledysk emitowany przez media przyczyni się do wsparcia niesionego dzieciom, które tego potrzebują, aby i one podczas tych świąt mogły zaznać ciepła domowego ogniska.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572