Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-11 , ebos/kgp
Komendy miejskie z Koszalina i Szczecina wydały swoje kalendarze, które przedstawiają różne aspekty policyjnej codzienności. Szczeciński kalendarz wydano w 1500 egzemplarzach a dochód przekazany zostanie na konto Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Kalendarz koszalińskiej komendy został wydany w nakładzie 400 egzemplarzy. Część z nich zostanie przekazana na licytację podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz siódmy w tym roku powstał policyjny kalendarz wydany przez Komendę Miejską Policji w Szczecinie. Tegoroczne wydanie jest pod hasłem “Tuż przed....”, czyli policjantki przed służbą. Kobiety zachodniopomorskiego garnizonu pokazane są w codziennych sytuacjach na tle charakterystycznych miejsc Szczecina. Każda z policjantek wykonuje na co dzień inne zadania: są to policjantki z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, z Ruchu Drogowego, specjalistki ds. nieletnich, dzielnicowe... wszystkie łączy to, że przed służbą nawet jeśli nie założą munduru...też są policjantkami.

Po raz pierwszy także Komenda Miejska Policji w Koszalinie wydała kalendarz na 2010 rok. Na zaprezentowanych fotografiach będzie można obejrzeć całoroczną pracę koszalińskich policjantów. Pomysłodawcami stworzenia takiego kalendarza są trzej koszalińscy komendanci miejscy. Zauważyli oni potrzebę pokazania pracy policji z szerszej perspektywy oraz wskazania na jej różnorodność. Tematem przewodnim wydawnictwa jest profilaktyka i prewencja. Na dwunastu kolorowych zdjęciach zostali pokazani policjanci z różnych komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej w Koszalinie wraz z mieszkańcami miasta. Strona tytułowa została wykonana w kolorach nowych radiowozów policyjnych. Każda karta kalendarza pokazuje organizowane akcje, działania bądź spotkania z dziećmi i młodzieżą. Są to zdjęcia z trzeźwego poranka czy policyjnych festynów. Wiele miejsca poświęcono profilaktyce i bezpieczeństwu dzieci na drodze.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572