Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-18 , ebos/kgp
Zamaskowani, bronią sterroryzowali sprzedawcę i zabrali pieniądze z utargu. W zaledwie 8 minut po przestępstwie, po pościgu, trzej sprawcy napadu na stację paliw w Ostrowi Mazowieckiej zostali zatrzymani przez policjantów z Posterunki Policji w Starym Lubotyniu.

Po 2:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej został powiadomiony przez sprzedawcę stacji paliw w Ostrowi Mazowieckiej o napadzie rabunkowym. Według jego relacji dwóch zamaskowanych mężczyzn strasząc go bronią obezwładniło i zamknęło w pomieszczeniu gospodarczym, a następnie z kasy zabrali pieniądze z utargu.

Dyżurny zarządził pościg i blokady, w które zaangażowali się pełniący tej nocy służbę policjanci. W pobliżu miejscowości Sulęcin Włościański dwuosobowa załoga z Posterunku Policji w Starym Lubotyniu zauważyła samochód jadący boczną drogą. Po jego zatrzymaniu okazało się, że podróżujący BMW trzej mężczyźni odpowiadają rysopisom napastników. Funkcjonariusze w samochodzie znaleźli ubranie i kominiarki, a u jednego z mężczyzn pistolet gazowy.

Sprawcami napadu okazali się dwaj mieszkańcy gminy Andrzejewo i mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej w wieku od 23-25 lat. Wszyscy z kryminalną przeszłością. Podczas przeszukania u jednego z mężczyzn znaleziono ukryte w bieliźnie pieniądze.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574