Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-22 , ebos/kgp
Wśród 243 skontrolowanych w Warszawie, 49-letni kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim. Wśród 243 skontrolowanych 49-letni Ryszard B., kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za jazdę po alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wśród skontrolowanych kierowców było ponadto 13 osób, które w organizmie miały dopuszczalną zawartość alkoholu od 0,03 do 0,08.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570