Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-22 , ebos/kgp
Wśród 243 skontrolowanych w Warszawie, 49-letni kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim. Wśród 243 skontrolowanych 49-letni Ryszard B., kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za jazdę po alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wśród skontrolowanych kierowców było ponadto 13 osób, które w organizmie miały dopuszczalną zawartość alkoholu od 0,03 do 0,08.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574