Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-12-22 , ebos/kgp
Wśród 243 skontrolowanych w Warszawie, 49-letni kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” prowadzone były w Al. Solidarności , Trasa WZ, ul. Dźwigowa przy Parowcowej, na Moście Gdańskim, Wale Miedzeszyńskim i Wybrzeżu Helskim. Wśród 243 skontrolowanych 49-letni Ryszard B., kierowca VW miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za jazdę po alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wśród skontrolowanych kierowców było ponadto 13 osób, które w organizmie miały dopuszczalną zawartość alkoholu od 0,03 do 0,08.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572