Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-08-08 , ebos/kgp
Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 5 osób powiązanych z gangiem "Szkatuły". Mężczyźni zostali ujęci w jednej z pizzeri na warszawskim Bemowie. W ręce funkcjonariuszy wpadł m.in. Sławomir Z. ps. Misiek (27 l.) poszukiwany listem gończym. Nie stawiali oporu. Trwają przesłuchania zatrzymanych.

Policjanci CBŚ obserwowali mężczyzn powiązanych z gangiem "Szkatuły". Kiedy mężczyźni spotkali się w jednej z pizzeri na warszawskim Bemowie, funkcjonariusze wkroczyli do lokalu. Kompletnie zaskoczeni nie stawiali oporu. W ręce policjantów wpadli: Sławomir Z. ps. Misiek (27 l.) poszukiwany listem gończym - nie stawił się w zakładzie karnym; Łukasz J. (27 l.) poszukiwany listem gończym za pobicie i Marcin K. (32 l.), Rafał P. (30 l.), Kamil M. (21 l.). Mężczyźni odpowiedzialni byli w zorganizowanej grupie "Szkatuły" za rozwiązania siłowe.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570