Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-08-08 , ebos/kgp
Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 5 osób powiązanych z gangiem "Szkatuły". Mężczyźni zostali ujęci w jednej z pizzeri na warszawskim Bemowie. W ręce funkcjonariuszy wpadł m.in. Sławomir Z. ps. Misiek (27 l.) poszukiwany listem gończym. Nie stawiali oporu. Trwają przesłuchania zatrzymanych.

Policjanci CBŚ obserwowali mężczyzn powiązanych z gangiem "Szkatuły". Kiedy mężczyźni spotkali się w jednej z pizzeri na warszawskim Bemowie, funkcjonariusze wkroczyli do lokalu. Kompletnie zaskoczeni nie stawiali oporu. W ręce policjantów wpadli: Sławomir Z. ps. Misiek (27 l.) poszukiwany listem gończym - nie stawił się w zakładzie karnym; Łukasz J. (27 l.) poszukiwany listem gończym za pobicie i Marcin K. (32 l.), Rafał P. (30 l.), Kamil M. (21 l.). Mężczyźni odpowiedzialni byli w zorganizowanej grupie "Szkatuły" za rozwiązania siłowe.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574