Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-09-18 , ebos/KMP Elbląg
5-letnia Karolinka Zawadzka uratowała 3-letniego chłopczyka. Dziecko wpadło do betonowej studni wypełnionej wodą. Dzięki bohaterskiej postawie dziewczynki, chłopiec jest cały i zdrowy.

Wczoraj po południu policjanci z Gronowa Elbląskiego pojechali na interwencję do Starego Dolna, gdzie dziecko wpadło do studni. Na miejscu było także pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, 3-letni chłopczyk podczas zabawy chciał umyć ręce w studni. Kiedy pochylił się, stracił równowagę i wpadł do wody. Na szczęście w pobliżu była jego 5-letnia koleżanka. Karolinka Zawadzka szybko pomogła chłopcu wydostać się z wody wyciągając go za ubranko. Następnie pobiegła po rodziców. Chłopcu nic się nie stało. Zachłysnął się jedynie wodą i bardzo mocno wystraszył. Gdyby nie szybka reakcja Karolinki, mogłoby dojść do tragedii.

Robert Muraszko, zastępca komendanta miejskiego policji w Elblągu odwiedził dzisiaj Karolinkę. Podziękował jej za bohaterski czyn i wręczył upominki.
Jednocześnie pogratulował rodzinie dziewczynki.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570