Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-18 , ebos/kgp
Po pijanemu spowodował kolizję, został ujęty przez świadków, kiedy próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Interweniującym policjantom próbował wręczyć łapówkę w kwocie 5750 złotych. Zatrzymany obywatel Chin po wytrzeźwieniu usłyszał trzy zarzuty.
Po otrzymaniu informacji, że w Nadarzynie pijany kierowca volvo spowodował kolizję i próbuje zbiec, mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia. Świadkowie kolizji, którzy ujęli sprawcę przekazali go policjantom.

Kiedy mężczyzna zobaczył policjantów, wyjął z kieszeni plik banknotów, które próbował włożyć funkcjonariuszowi do kieszeni. Został wezwany do zachowania zgodnego z prawem. Poproszony o opuszczenie samochodu i schowanie pieniędzy mężczyzna zaczął być agresywny. Trzymane w ręku banknoty rozrzucił na jezdni. Ponownie został wezwany do opuszczenia samochodu, a kiedy odmówił, za pomocą chwytów obezwładniających, został wyprowadzony z pojazdu.

Mężczyzna był tak pijany, że nie mógł stać o własnych siłach, jego mowa była bełkotliwa. Został zatrzymany i przewieziony do pruszkowskiej komendy. Z uwagi na upojenie alkoholowe nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem, została mu pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Po wytrzeźwieniu dochodzeniowcy z Nadarzyna postawili zatrzymanemu trzy zarzuty. Za swoje zachowanie w najbliższym czasie odpowie przed sądem.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574