Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-18 , ebos/kgp
Po pijanemu spowodował kolizję, został ujęty przez świadków, kiedy próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Interweniującym policjantom próbował wręczyć łapówkę w kwocie 5750 złotych. Zatrzymany obywatel Chin po wytrzeźwieniu usłyszał trzy zarzuty.
Po otrzymaniu informacji, że w Nadarzynie pijany kierowca volvo spowodował kolizję i próbuje zbiec, mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia. Świadkowie kolizji, którzy ujęli sprawcę przekazali go policjantom.

Kiedy mężczyzna zobaczył policjantów, wyjął z kieszeni plik banknotów, które próbował włożyć funkcjonariuszowi do kieszeni. Został wezwany do zachowania zgodnego z prawem. Poproszony o opuszczenie samochodu i schowanie pieniędzy mężczyzna zaczął być agresywny. Trzymane w ręku banknoty rozrzucił na jezdni. Ponownie został wezwany do opuszczenia samochodu, a kiedy odmówił, za pomocą chwytów obezwładniających, został wyprowadzony z pojazdu.

Mężczyzna był tak pijany, że nie mógł stać o własnych siłach, jego mowa była bełkotliwa. Został zatrzymany i przewieziony do pruszkowskiej komendy. Z uwagi na upojenie alkoholowe nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem, została mu pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Po wytrzeźwieniu dochodzeniowcy z Nadarzyna postawili zatrzymanemu trzy zarzuty. Za swoje zachowanie w najbliższym czasie odpowie przed sądem.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572