Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-18 , ebos/kgp
63-letnia Maria I. przez 6 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Często zmieniała miejsce zamieszkania, podejmowała różne prace dorywcze. W ostatni piątek kobieta została zatrzymana przez wolskich kryminalnych. Zgodnie z poleceniem sądu zostanie przewieziona do zakładu karnego.W piątek wolscy kryminalni z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali 63-letnią Marię I. Kobieta była poszukiwana za oszustwa trzema listami gończymi. Za popełnione przestępstwa sąd skazał ją na karę pozbawienia wolności.

Przez 6 lat Maria I. była bardzo ostrożna; często zmieniała miejsce zamieszkania, a także zatrudnienia. Utrzymywała się głównie z prac dorywczych. Wydawało się jej, że wszystko ma pod kontrolą. Nie przypuszczała, że każdy jej ruch śledzą wolscy kryminalni.

Podczas zatrzymania kobieta nie kryła zaskoczenia. A wpadła w mieszkaniu wynajmowanym na warszawskich Włochach. Wkrótce zostanie przewieziona do wskazanego przez sąd zakładu karnego.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574