Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-18 , ebos/kgp
63-letnia Maria I. przez 6 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Często zmieniała miejsce zamieszkania, podejmowała różne prace dorywcze. W ostatni piątek kobieta została zatrzymana przez wolskich kryminalnych. Zgodnie z poleceniem sądu zostanie przewieziona do zakładu karnego.W piątek wolscy kryminalni z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali 63-letnią Marię I. Kobieta była poszukiwana za oszustwa trzema listami gończymi. Za popełnione przestępstwa sąd skazał ją na karę pozbawienia wolności.

Przez 6 lat Maria I. była bardzo ostrożna; często zmieniała miejsce zamieszkania, a także zatrudnienia. Utrzymywała się głównie z prac dorywczych. Wydawało się jej, że wszystko ma pod kontrolą. Nie przypuszczała, że każdy jej ruch śledzą wolscy kryminalni.

Podczas zatrzymania kobieta nie kryła zaskoczenia. A wpadła w mieszkaniu wynajmowanym na warszawskich Włochach. Wkrótce zostanie przewieziona do wskazanego przez sąd zakładu karnego.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570