Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-22 , ebos/kgp
Policjanci z Lublina wyjaśniają okoliczności ujawnienia 27 ikon ukrytych na jednej ze stacji paliw. Policjanci ustalają skąd pochodzą obrazy i kto ostatnio był w ich posiadaniu. Osoby, które mogą pomóc w tych ustaleniach, proszone są o kontakt z Policją.W środę 20 stycznia, około 16.30 policjanci otrzymali zgłoszenie od dwóch mężczyzn, którzy twierdzili, że podczas pobytu w toalecie na jednej ze stacji paliw w Lublinie wypadł z sufitu pakunek, w którym znajdowały się ikony. Obaj mężczyźni z tym nietypowym znaleziskiem zgłosili się do KMP w Lublinie. Przekazali policjantom 12 obrazów religijnych i wskazali miejsce znalezienia. Jedna z ikon podczas upadku uległa uszkodzeniu.

Podczas oględzin miejsca ujawnienia ikon, policjanci znaleźli dwie następne paczki, w których znajdowało się kolejnych 15 ikon. Wszystkie zostały zabezpieczone do kompleksowych badań w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Lublinie. Policjanci ustalają jednocześnie skąd te ikony mogą pochodzić i kto był ostatnio w ich posiadaniu.

Osoby, które rozpoznają znalezione ikony lub są w posiadaniu informacji, skąd mogą pochodzić - proszone są o kontakt pod nr telefonu (081)-535-44-07 w godz. 8.00 – 15.00 lub całodobowo pod policyjnym nr infolinii 0801-801-997.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572