Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-01-22 , ebos/kgp
Policjanci z Lublina wyjaśniają okoliczności ujawnienia 27 ikon ukrytych na jednej ze stacji paliw. Policjanci ustalają skąd pochodzą obrazy i kto ostatnio był w ich posiadaniu. Osoby, które mogą pomóc w tych ustaleniach, proszone są o kontakt z Policją.W środę 20 stycznia, około 16.30 policjanci otrzymali zgłoszenie od dwóch mężczyzn, którzy twierdzili, że podczas pobytu w toalecie na jednej ze stacji paliw w Lublinie wypadł z sufitu pakunek, w którym znajdowały się ikony. Obaj mężczyźni z tym nietypowym znaleziskiem zgłosili się do KMP w Lublinie. Przekazali policjantom 12 obrazów religijnych i wskazali miejsce znalezienia. Jedna z ikon podczas upadku uległa uszkodzeniu.

Podczas oględzin miejsca ujawnienia ikon, policjanci znaleźli dwie następne paczki, w których znajdowało się kolejnych 15 ikon. Wszystkie zostały zabezpieczone do kompleksowych badań w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Lublinie. Policjanci ustalają jednocześnie skąd te ikony mogą pochodzić i kto był ostatnio w ich posiadaniu.

Osoby, które rozpoznają znalezione ikony lub są w posiadaniu informacji, skąd mogą pochodzić - proszone są o kontakt pod nr telefonu (081)-535-44-07 w godz. 8.00 – 15.00 lub całodobowo pod policyjnym nr infolinii 0801-801-997.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574