Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-03-01 , ebos/kgp
I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Kazimierz Mruk podziękował trzem policjantom leskiej komendy, dzięki którym w zaledwie kilka minut zatrzymano sprawcę napadu na placówkę banku. Uhonorował również świadka zdarzenia, który zgłosił napad na Policję, a tym samym przyczynił się do szybkiego ujęcia sprawcy.

We wtorek 23 lutego około godz. 12.35 mężczyzna, który zauważył zamaskowaną osobę pod bankiem, niezwłocznie powiadomił Policję. Jego sygnał został potraktowany bardzo poważnie. Oficer dyżurny leskiej komendy zaangażował do działań poszukiwawczo-pościgowych wszystkie dostępne siły. Policjanci służby patrolowej Wydziału Prewencji współdziałając z dyżurnym, po zaledwie ośmiu minutach, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napad na bank.

I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Kazimierz Mruk wyraził swoje uznanie dla postawy świadka. Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkomisarz Krzysztof Madej wyraził zaś nadzieję, że przypadki udanego współdziałania obywateli z leską Policją będą coraz powszechniejsze, przyczyniając się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a poprzez to do poprawy jakości życia mieszkańców powiatu.

Komendanci wyróżnili także policjantów, których błyskawiczna ocena sytuacji, właściwe decyzje i profesjonalna współpraca przyczyniły się do szybkiego ujęcia sprawcy.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki. To potoczne określenia na nadajnik PID, należący do system dozoru elektronicznego (SDE). (...)
Wysłanie apelacji przez InPost
Stare i dobre pytanie: czy wysłanie apelacji via InPost jest skuteczne — czyli czy sąd musi (...)
1/573