Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-06-10 , ebos.pl/policja.pl
Policjanci z Ostrzeszowa zatrzymali 22-letniego dilera narkotyków. Mieszkaniec gminy Kraszewice oprócz "prochów" miał jeszcze pistolet gazowy i amunicję. W ręce funkcjonariuszy wpadło łącznie sześć osób. Sprawa ma charakter rozwojowy.


Kryminalni z Ostrzeszowa do zatrzymania dilera narkotyków z terenu gminy Kraszewice przygotowywali się od kilku tygodni. Od dłuższego bowiem czasu odbierali informacje o handlowaniu narkotykami przez 22-latka. Przygotowali zasadzkę. Wcześnie rano funkcjonariusze weszli do mieszkania dilera. Został zatrzymamy.

W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli kilkanaście porcji amfetaminy przygotowanej do sprzedaży oraz pistolet gazowy, posiadany bez zezwolenia. W czasie realizacji tej sprawy kryminalni zatrzymali jeszcze 5 osób. Przedstawiono im zarzuty posiadania narkotyków. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli skonstruowaną niewielką szklarnię do uprawy rośliny narkotycznej.

22-letni diler został aresztowany na 3 miesiące i grozi mu do 10 lat więzienia. Pozostali mogą trafić za kratki na 3 lata. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy media, które publikują zdjęcie i nazwisko zbiegłego więźnia naruszają jego dobra osobiste?
Czy publikacja wizerunku zbiegłego więźnia oraz podanie jego imienia i nazwiska — a wszystko to w (...)
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
1/571