Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-06-10 , ebos.pl/policja.pl
Policjanci z Ostrzeszowa zatrzymali 22-letniego dilera narkotyków. Mieszkaniec gminy Kraszewice oprócz "prochów" miał jeszcze pistolet gazowy i amunicję. W ręce funkcjonariuszy wpadło łącznie sześć osób. Sprawa ma charakter rozwojowy.


Kryminalni z Ostrzeszowa do zatrzymania dilera narkotyków z terenu gminy Kraszewice przygotowywali się od kilku tygodni. Od dłuższego bowiem czasu odbierali informacje o handlowaniu narkotykami przez 22-latka. Przygotowali zasadzkę. Wcześnie rano funkcjonariusze weszli do mieszkania dilera. Został zatrzymamy.

W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli kilkanaście porcji amfetaminy przygotowanej do sprzedaży oraz pistolet gazowy, posiadany bez zezwolenia. W czasie realizacji tej sprawy kryminalni zatrzymali jeszcze 5 osób. Przedstawiono im zarzuty posiadania narkotyków. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli skonstruowaną niewielką szklarnię do uprawy rośliny narkotycznej.

22-letni diler został aresztowany na 3 miesiące i grozi mu do 10 lat więzienia. Pozostali mogą trafić za kratki na 3 lata. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574