Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-03-24 , ebos.pl
Były rajdowiec Krzysztof T. zatrzymany przez dolnośląskich policjantów. Mężczyzna podejrzany o zabicie taksówkarza poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania.

Krzysztof T.ukrywał się od stycznia i jak informuje rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski został zatrzymany na jednym z wrocławskich osiedli.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo, do którego doszło na początku stycznia br. na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Hallera we Wrocławiu.

Do zatrzymania doszło 24 marca br. około godziny 14.00 na terenie dzielnicy Wrocław – Fabryczna.

Mężczyzna w styczniu uciekł z miejsca zdarzenia i do tej pory ukrywał się. Był poszukiwany m.in. Europejskim Nakazem Aresztowania. Wcześniej w tej sprawie policjanci zatrzymali kilka osób, którym prokuratura przedstawiła m.in. zarzuty składania fałszywych zeznań i utrudniania prowadzonego postępowania.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574