Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-03-29 , ebos/kgp
Chorzowscy policjanci zatrzymali 39-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna kilka lat temu oszukał kilkanaście osób. Wpadł, gdy wrócił do Polski na swój ślub. Po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego pan młody został zatrzymany, trafił do więzienia, gdzie spędzi prawie dwa lata.

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy, w tym miesiącu zatrzymali już 18 osób poszukiwanych listami gończymi lub nakazami osadzenia. Dołączył do nich 39-letni mężczyzna, który od 2009 roku był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna ten oszukiwał ludzi, oferując im pracę za granicą. Gdy jego ofiary wpłacały mu zaliczkę na wyjazd, on znikał z ich pieniędzmi. Mężczyzna przez kilkanaście miesięcy ukrywał się za granicami naszego kraju. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że kilka dni temu wrócił do Chorzowa.

Poszukiwany w sobotnie popołudnie w Urzędzie Stanu Cywilnego zawarł związek małżeński. Po wyjściu z uroczystości wpadł w ręce czekających na niego stróżów prawa. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Za popełnione kilka lat temu przestępstwa w więzieniu spędzi 1 rok i 10 miesięcy.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572