Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-04-27 , ebos/kwp katowice
Policjanci z Bytomia poszukują rodziców bądź opiekunów rocznego chłopca, którego odnalazł w okolicy parku w Bytomiu - Łagiewnikach, przejeżdżający tamtędy rowerzysta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców, bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Bytomia lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Wczoraj tuż przed 15.00 przejeżdżający ul. św. Piotra rowerzysta zauważył stojący na poboczu wózek, w którym leżało małe dziecko. Ponieważ w najbliższej okolicy nie zauważył nikogo dorosłego, zainteresował się losem zajadającego się czekoladą, około rocznego chłopczyka. Przebywające w okolicy matki bawiących się dzieci, nie zwróciły uwagi na to, skąd wziął się w tym miejscu wózek z dzieckiem i nie wiedziały, kto go tam zostawił. Wezwany na miejsce patrol z Komisariatu III zaopiekował się chłopcem, którego przewieziono na badania do szpitala, a następnie przekazano pod opiekę wychowawców jednego z bytomskich domów dziecka.

Nadal trwają poszukiwania prawnych opiekunów chłopca. Na zdjęciach prezentujemy ubiór chłopca, a także wózek, w którym się znajdował w chwili jego odnalezienia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami KMP w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74 pod numerem tel. (032) 388 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572