Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-04-27 , ebos/kwp katowice
Policjanci z Bytomia poszukują rodziców bądź opiekunów rocznego chłopca, którego odnalazł w okolicy parku w Bytomiu - Łagiewnikach, przejeżdżający tamtędy rowerzysta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców, bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Bytomia lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Wczoraj tuż przed 15.00 przejeżdżający ul. św. Piotra rowerzysta zauważył stojący na poboczu wózek, w którym leżało małe dziecko. Ponieważ w najbliższej okolicy nie zauważył nikogo dorosłego, zainteresował się losem zajadającego się czekoladą, około rocznego chłopczyka. Przebywające w okolicy matki bawiących się dzieci, nie zwróciły uwagi na to, skąd wziął się w tym miejscu wózek z dzieckiem i nie wiedziały, kto go tam zostawił. Wezwany na miejsce patrol z Komisariatu III zaopiekował się chłopcem, którego przewieziono na badania do szpitala, a następnie przekazano pod opiekę wychowawców jednego z bytomskich domów dziecka.

Nadal trwają poszukiwania prawnych opiekunów chłopca. Na zdjęciach prezentujemy ubiór chłopca, a także wózek, w którym się znajdował w chwili jego odnalezienia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami KMP w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74 pod numerem tel. (032) 388 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570