Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-09-09 , ebos/kgp
75-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu na Chyloni. W 1980 roku mężczyzna wraz ze swoim wspólnikiem napadł z bronią w ręku na sklep jubilerski na terenie Włoch. W zdarzeniu życie stracił właściciel sklepu. 75-latek wpadł na jednej z ulic Gdyni, gdy policjanci podjęli wobec niego interwencję, ponieważ pił alkohol w miejscu publicznym. W czasie sprawdzania jego danych okazało się, że jest poszukiwany. Wszczęto już procedurę ekstradycyjną.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali 75-letniego mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Do zatrzymania doszło wczoraj po południu, na jednej z ulic Gdyni. Policjanci interweniowali, ponieważ mężczyzna spożywał alkohol w miejscu publicznym. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany.

75-latek w 1980 roku wraz ze swoim wspólnikiem na terenie Włoch napadł z bronią w ręku na sklep jubilerski. Wtedy to, po wejściu do sklepu w Trieście, sterroryzowali właściciela po czym zastrzelili go.

W czerwcu br. włoski wymiar sprawiedliwości wydał za nim międzynarodowy list gończy.

Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do Sądu Okręgowego w Gdańsku. Policjanci wyjaśniają jak znalazł się w Polsce. Za współudział w zabójstwie sąd w Trieście skazał 75-latka na 30 lat pozbawienia wolności.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570