Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-06-15 , ebos/ms
- Polityk roku, to kategoria mająca na celu uhonorowanie działalności przedstawiciela władz, który odznaczył się szczególnym wkładem w rozwój przedsiębiorczości w regionie łódzkim. Jesteśmy przekonani, iż wyróżnienie to zostanie zauważone zarówno przez środowiska studenckie, jak również przez przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki i mediów – mówią organizatorzy Gali Biznesu.

Jej inicjatorem jest Łódzkie Studenckie Forum Business Centre Club.
Nad częścią konkursową Gali czuwa kapituła złożona z przedstawicieli organizacji studenckich, działających w regionie łódzkim (samorządy studentów wyższych uczelni, koła naukowe, biura karier, studenckie organizacje międzynarodowe).

Laureatów w 11 kategoriach - w tym w kategorii Polityk Roku - wybierają studenci. To właśnie oni zdecydowali przyznać ten tytuł Ministrowi Sprawiedliwości – Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. To nie pierwsza taka nagroda Ministra Krzysztofa Kwiatkowskiego. Środowiska akademicki także w 2008 r. przyznały mu ten tytuł.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w środę, 9 czerwca 2010 r. w Pałacu Poznańskiego w Łodzi.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570