Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-06-15 , ebos/ms
- Polityk roku, to kategoria mająca na celu uhonorowanie działalności przedstawiciela władz, który odznaczył się szczególnym wkładem w rozwój przedsiębiorczości w regionie łódzkim. Jesteśmy przekonani, iż wyróżnienie to zostanie zauważone zarówno przez środowiska studenckie, jak również przez przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki i mediów – mówią organizatorzy Gali Biznesu.

Jej inicjatorem jest Łódzkie Studenckie Forum Business Centre Club.
Nad częścią konkursową Gali czuwa kapituła złożona z przedstawicieli organizacji studenckich, działających w regionie łódzkim (samorządy studentów wyższych uczelni, koła naukowe, biura karier, studenckie organizacje międzynarodowe).

Laureatów w 11 kategoriach - w tym w kategorii Polityk Roku - wybierają studenci. To właśnie oni zdecydowali przyznać ten tytuł Ministrowi Sprawiedliwości – Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. To nie pierwsza taka nagroda Ministra Krzysztofa Kwiatkowskiego. Środowiska akademicki także w 2008 r. przyznały mu ten tytuł.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w środę, 9 czerwca 2010 r. w Pałacu Poznańskiego w Łodzi.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574