Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-07-06 , ebos/kgp
W Olsztynie podczas półfinałowej gali Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2010, 47 najpiękniejszych Polek będzie promowało bezpieczeństwo. Warmia i Mazury, to głównie piękne jeziora, gdzie najważniejszy jest przede wszystkim bezpieczny wypoczynek. Do przestrzegania jego zasad, z inicjatywy policjantów, przekonywać będą półfinalistki prestiżowego konkursu.

To jak ważne dla bezpiecznego wypoczynku na wodzie są kapoki, policjanci powtarzają od lat. Kamizelka ratunkowa w sytuacji zagrożenia, kiedy żeglarz wpadnie do jeziora, może uratować życie.
Podczas kontroli policyjnych wodniaków, żeglarze mają okazać posiadane środki ratunkowe, których liczba nie może być mniejsza od liczby członków załogi przebywającej na jednostce.

Pomysłem policjantów na dotarcie do świadomości mieszkańców i turystów wypoczywających na Warmii i Mazurach i przekonania ich do dbałości o swoje bezpieczeństwo, było zaangażowanie do promocji najpiękniejszych Polek.

– Przy okazji konkursu piękności możemy promować bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że widok najpiękniejszych Polek w kapokach, pozostanie na zawsze w pamięci wypoczywających nad warmińsko-mazurskimi jeziorami, którzy wezmą z nich przykład – powiedział Krzysztof Jankiewicz, organizator półfinałowej gali Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2010.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570