Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-08-06 , ebos/kgp
128 porcji marihuany, 44 porcje haszyszu, 100 tabletek ekstazy, wagę elektroniczną, 500 woreczków foliowych oraz ponad 2 tysiące gotówki pochodzącej ze sprzedaży narkotyków, zabezpieczyli kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową na warszawskiej Ochocie.


Zatrzymano również 73-letnią kobietę i jej 21-letniego wnuczka. Na wniosek prokuratury, mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na Ochocie już od pewnego czasu analizowali informacje i sprawdzali osoby podejrzewane o handel środkami odurzającymi. Z ich wiedzy wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy mogą znajdować się narkotyki.

Funkcjonariusze weszli do obserwowanego mieszkania. W środku zastali starszą kobietę i jej wnuczka. Podczas przeszukania 73-latka zachowywała się bardzo nerwowo, próbowała ukryć znajdujące się w mieszkaniu narkotyki. Czujni policjanci od razu to zauważyli.

W trakcie czynności zabezpieczono 64,12 gramów marihuany, 22 gramy haszyszu, 100 tabletek ekstazy o łącznej wartości około 3600 złotych oraz wagę elektroniczną, 500 woreczków foliowych do pakowania narkotyków i 3 telefony komórkowe. Zabezpieczono również ponad 2 tysiące złotych gotówki, prawdopodobnie pochodzącej ze sprzedaży środków odurzających.

Policjanci zatrzymali 73-latkę i jej wnuczka. Po przesłuchaniu prokurator przedstawił zatrzymanym zarzuty. Kobieta odpowie za utrudnienie czynności mundurowym oraz posiadanie narkotyków, 21-latek natomiast za udział w obrocie środkami odurzającymi. Wczoraj mężczyzna został na dwa miesiące tymczasowo aresztowany przez sąd.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572