Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-08-26 , ebos/kgp
Policjanci z Elbląga szukają 24-letniego Tomasza Michalaka. Mężczyzna pobił swojego 1,5 rocznego syna. Chłopiec zmarł z powodu ciężkich obrażeń w miniony poniedziałek, w jednym z mieszkań w Elblągu. Poszukiwanemu listem gończym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Tomasz Michalak s. Bogusława i Barbary, ur. 17. 03. 1986 r. w Elblągu poszukiwany jest na podstawie art. 280§3kpk, listu gończego sygn. akt IIK 29/10 wydanego przez Sąd Okręgowy w Elblągu, za przestępstwo z art. 156§1.pkt 2 i §3kk.

Jeżeli mężczyzna usłyszy zarzut dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć, wówczas 24-latek najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego 24-latka o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 997, z tel. komórkowego 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570