Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-08-26 , ebos/kgp
Policjanci z Elbląga szukają 24-letniego Tomasza Michalaka. Mężczyzna pobił swojego 1,5 rocznego syna. Chłopiec zmarł z powodu ciężkich obrażeń w miniony poniedziałek, w jednym z mieszkań w Elblągu. Poszukiwanemu listem gończym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Tomasz Michalak s. Bogusława i Barbary, ur. 17. 03. 1986 r. w Elblągu poszukiwany jest na podstawie art. 280§3kpk, listu gończego sygn. akt IIK 29/10 wydanego przez Sąd Okręgowy w Elblągu, za przestępstwo z art. 156§1.pkt 2 i §3kk.

Jeżeli mężczyzna usłyszy zarzut dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć, wówczas 24-latek najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego 24-latka o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 997, z tel. komórkowego 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki. To potoczne określenia na nadajnik PID, należący do system dozoru elektronicznego (SDE). (...)
Wysłanie apelacji przez InPost
Stare i dobre pytanie: czy wysłanie apelacji via InPost jest skuteczne — czyli czy sąd musi (...)
1/573