Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-09-17 , ebos/kgp
11 września br. zaginęła 15-letnia Dorota Strzelińska. Dziewczynka bawiła się na festynie w Sarbii. Ktokolwiek widział poszukiwaną lub może pomóc w jej odnalezieniu, proszony jest o kontakt z policjantami z Krosna Odrzańskiego lub z najbliższą jednostką Policji.

W minioną niedzielę (12.09.2010r.) krośnieńscy policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 15-letniej Doroty Strzelińskiej. Dziewczynka w sobotę, 11 września br., bawiła się na festynie w Sarbii, gm. Krosno Odrzańskie, gdzie spożywała alkohol. Po zabawie 15-latka nie wróciła do domu.

Rysopis zaginionej:
Wiek z wyglądu 12 lat, wzrost 160 cm, waga 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy blond, długie do ramion, czesane za ucho. Oczy koloru niebieskiego, twarz pociągła, prosty nos, uszy średnie przylegające. Poszukiwana ubrana była w bluzę koloru szarego wciąganą przez głowę z różowym wzorem z przodu, spodnie jeansowe koloru czarnego oraz różowe buty sportowe.

Po otrzymaniu informacji o zaginięciu, policjanci natychmiast sprawdzili szpitale oraz miejsca, w których wcześniej przebywała Dorota Strzelińska. Rozmawiali również z jej koleżankami i kolegami oraz z pedagogiem szkolnym. Sprawę potraktowano bardzo poważnie i priorytetowo. Informację o ucieczce nieletniej rozesłano do wszystkich jednostek Policji w województwie lubuskim. W poszukiwaniu dziewczynki, policjanci codziennie sprawdzają dworce PKS i stacje PKP oraz miejsca grupowania się młodzieży, czyli parki i boiska szkolne.

Wiemy, że Dorota Strzelińska wcześniej uciekła już z domu, jednak po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci jeszcze w ten sam dzień ją znaleźli i oddali pod opiekę matce. Ustalono, że w chwili zaginięcia 15-latka miała przy sobie pieniądze, co daje przypuszczenia, że mogła wyjechać poza teren krośnieńskiego powiatu. Prosimy aby osoby które wiedzą co dzieje się z zaginioną lub widziały ją po zabawie przekazały tę informację dla krośnieńskich policjantów, tel. 068 383 3111 lub alarmowy 997, bądź skontaktowały się z najbliższą jednostką Policji.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572