Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-09-27 , ebos/ms
35 sal rozpraw, 196 pomieszczeń biurowo-administracyjnych, 8 pomieszczeń socjalnych, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, parking z ponad 200 miejscami – tak wygląda nowa siedziba Sądu Rejonowego w Rzeszowie.


Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski w piątek, 24 września, wziął udział w uroczystym otwarciu nowej siedziby rzeszowskiego sądu. Towarzyszył mu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości – Piotr Kluz.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie do czasu wybudowania nowej siedziby przy ul. Kustronia był zlokalizowany w pięciu budynkach na terenie miasta.

- Dzięki tej inwestycji tutejsi sędziowie wreszcie pracują w dużo lepszych warunkach. Obywatele, którzy pojawiają się w tym sądzie, na pewno także odczują udogodnienia – powiedział w trakcie uroczystości Minister Krzysztof Kwiatkowski. – Co bardzo ważne, dzięki zwolnieniu zajmowanej do tej pory powierzchni w siedzibach rzeszowskiego Sądu Okręgowego, warunki pracy sędziów okręgowych również znacząco się poprawiły – dodał.

Inwestycję zrealizowano w ciągu 38 miesięcy. Jej koszt to prawie 74 miliony zł.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki. To potoczne określenia na nadajnik PID, należący do system dozoru elektronicznego (SDE). (...)
Wysłanie apelacji przez InPost
Stare i dobre pytanie: czy wysłanie apelacji via InPost jest skuteczne — czyli czy sąd musi (...)
1/573