Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-09-27 , ebos/ms
35 sal rozpraw, 196 pomieszczeń biurowo-administracyjnych, 8 pomieszczeń socjalnych, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, parking z ponad 200 miejscami – tak wygląda nowa siedziba Sądu Rejonowego w Rzeszowie.


Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski w piątek, 24 września, wziął udział w uroczystym otwarciu nowej siedziby rzeszowskiego sądu. Towarzyszył mu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości – Piotr Kluz.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie do czasu wybudowania nowej siedziby przy ul. Kustronia był zlokalizowany w pięciu budynkach na terenie miasta.

- Dzięki tej inwestycji tutejsi sędziowie wreszcie pracują w dużo lepszych warunkach. Obywatele, którzy pojawiają się w tym sądzie, na pewno także odczują udogodnienia – powiedział w trakcie uroczystości Minister Krzysztof Kwiatkowski. – Co bardzo ważne, dzięki zwolnieniu zajmowanej do tej pory powierzchni w siedzibach rzeszowskiego Sądu Okręgowego, warunki pracy sędziów okręgowych również znacząco się poprawiły – dodał.

Inwestycję zrealizowano w ciągu 38 miesięcy. Jej koszt to prawie 74 miliony zł.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
Telefon komórkowy. Oglądamy czy przeszukujemy?
Zatrzymanie danych informatycznych oraz przeszukanie urządzenia zawierającego dane lub systemu informatycznego jako czynności procesowe do procedury (...)
1/570