Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2010-11-29 , ebos/kgp
Biuro SIRENE Czechy zwróciło się do Wydziału Koordynacji Poszukiwań Międzynarodowych BMWP KGP z prośbą o rozpropagowanie informacji o zaginionej 9-letniej obywatelce Czech. Jak informuje strona czeska, pomimo intensywnych poszukiwań dziewczynki, do tej pory nie udało się ustalić jej miejsca pobytu. Policja czeska nie wyklucza, że dziewczynka mogła zostać porwana.

JANATKOVA Anna zaginęła w dn. 13.10.2010 r. w Pradze, ostatni raz widziana była w dn. zaginięcia o godz. 13:15, kiedy wracała ze szkoły. Mimo szeroko obejmujących poszukiwań wciąż nic nie wiadomo na temat jej miejsca pobytu, ani okoliczności zaginięcia. Przeszukiwania okolic miejsca, w którym dziewczynka była widziana po raz ostatni nie dały rezultatu. Policja czeska nie wyklucza, że Anna JANATKOVA mogła zostać porwana, wciąż trwają ustalenia w tej sprawie.

Sprawa zaginięcia dziewczynki w Czechach jest bardzo medialna, w związku z tym Biuro SIRENE Czechy zwróciło się do swoich odpowiedników w Polsce, Niemczech, Austrii oraz Słowacji o podanie wiadomości o zaginięciu dziewczynki w mediach.

Anna JANATKOVA ur. 26.08.2001 r.

Rysopis zaginionej:

wzrost: 120-125 cm

waga: 20 kg

sylwetka: szczupła

oczy: niebieskie

włosy: blond, długie opadające na ramiona

W dniu zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę z biało-czerwonym paskiem typu anorak, o długości poniżej pleców; wełniany sweter z czerwonymi guzikami z rękawami dł. 3/4; pod swetrem miała żółtą koszulkę z aplikacją z koralików w kształcie misia; spodnie typu jeans koloru granatowego; czarne buty; chustka typu "arafatka" kolor fioletowo-czarny; kolczyki w kształcie kropli z białego złota z małym kamykiem w środku.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczynki, prosimy o kontakt pod numerami telefonów 997 lub 112.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Postępowanie w sprawach nieletnich wciąż niezgodne ze standardami
Zasady przedłużania pobytu w schroniskach dla nieletnich wciąż nie zawierają podstawowych gwarancji, które są obecne w (...)
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki. To potoczne określenia na nadajnik PID, należący do system dozoru elektronicznego (SDE). (...)
1/574