Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-03-30 , ebos/cba
Funkcjonariusze CBA zatrzymali Dariusza W., wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce nożnej i trenera Polonii Warszawa. W sprawie korupcji w piłce nożnej zatrzymani zostali także inni trenerzy i działacze.

Agenci CBA zatrzymali dzisiaj rano w Warszawie Dariusza W., wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce nożnej, a obecnie trenera Polonii Warszawa. Funkcjonariusze CBA dokonali przeszukania domu Dariusza W. i przewożą go do siedziby XI Wydziału Zamiejscowego we Wrocławiu Biura do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej, gdzie usłyszy zarzuty związane z czynną korupcją w piłce nożnej. Chodzi o tzw. ustawianie meczów.

W tym samym śledztwie, w okresie ostatnich trzech dni, CBA zatrzymało w także innych działaczy piłkarskich. Oprócz Dariusza W. funkcjonariusze CBA zatrzymali w Krakowie - Andrzeja B., II-go trenera Wisły Kraków, w Warszawie - Marcina W., sędziego I –ligowego, w Skarżysku Kamiennej - Arkadiusza B., II-go trenera Kolportera Korony Kielce i w Kielcach - Pawła W., kierownika tej drużyny piłkarskiej.

Śledztwo w ramach, którego został zatrzymany trener Polonii Warszawa i pozostałe osoby, jest prowadzone przez CBA i prokuraturę wrocławską od około pół roku i jest niezależnym śledztwem wobec tego, które dotąd prowadzili wrocławscy prokuratorzy wspólnie z innymi organami ścigania.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy media, które publikują zdjęcie i nazwisko zbiegłego więźnia naruszają jego dobra osobiste?
Czy publikacja wizerunku zbiegłego więźnia oraz podanie jego imienia i nazwiska — a wszystko to w (...)
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
1/571