Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-09-02 , ebos/kgp
Dzisiaj w Klinice Hematologii Akademii Medycznej w Gdańsku pojawili się policjanci. Odwiedzili oni ciężko chorego Oskara, który bardzo chce zostać policjantem, kiedy dorośnie. Funkcjonariusze postanowili już teraz spełnić największe marzenie chłopca. Otrzymał on legitymację policyjną i mógł przejechać się radiowozem na sygnale. Przy okazji policjanci przygotowali wiele atrakcji dla innych małych pacjentów kliniki, czym sprawili im wielką radość.

Oskar od najmłodszych lat interesuje się policją. W przyszłości chce zostać policjantem i jest zafascynowany pracą funkcjonariuszy. Niestety jego beztroskie dzieciństwo przerwała choroba, ale Oskar na pewno nie zrezygnuje ze swoich marzeń. Tym bardziej, że informacja o chłopcu dotarła do policjantów, a ci postanowili już teraz spełnić jego marzenia.

Dzisiaj policjanci z wydziałów prewencji i ruchu drogowego KWP w Gdańsku wspólnie z policjantami z kartuskiej komendy odwiedzili Oskara w Klinice Hematologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Mundurowi przygotowali dla niego wiele niespodzianek. Chłopiec otrzymał legitymację policyjną i miniaturkę radiowozu. Miał także okazję przejechać się radiowozem na sygnale.

Policjanci nie zapomnieli także o innych małych pacjentach. Dla każdego z nich przygotowali drobne upominki. Wszystkich chętnych zaprosili na przejażdżkę radiowozami.

Ta mała atrakcja sprawiła im największą radość, co było widać po uśmiechach na twarzach małych pacjentów.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych (art. 42 par. 1a kk)
Najświeższa, opublikowana 17 maja, nowelizacja kodeksu karnego wprowadza obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów jako środek karny stosowany (...)
Stop piratom drogowym – ustawa podpisana przez prezydenta
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 6 maja przygotowaną w Ministerstwie Sprawiedliwości ustawę, która zaostrza kary za (...)
1/575