Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-06-17 , ebos.pl/policja.pl
5 osób związanych z "grupą praską" zatrzymali funkcjonariusze ze stołecznej samochodówki i policjanci wydziału dw. z przestępczością narkotykową KSP. W ręce mundurowych wpadli 50-letnia Ewa L., 53-letnia Teresa W., 30-letni Paweł P. ps. Pawełek , Grzegorz S. ps. Giercu i 33-letni Konrad A. ps. Gonzo. Na swoim koncie mają kradzieże samochodów i handel środkami odurzającymi. Grozi im do 10 lat więzienia.


Praca policjantów ze stołecznej samochodówki i funkcjonariuszy wydziału dw. z przestępczością narkotykową doprowadziła do zatrzymania 5 osób związanych z tzw. "grupą praską". Członkowie grupy, jak ustalili mundurowi, zajmowali się kradzieżami samochodów. Mogli też wprowadzić na rynek kilkadziesiąt kilogramów narkotyków. Wszyscy wywodzili się z warszawskich Szmulek.

Zatrzymani to 50-letnia Ewa L., 53-letnia Teresa W., 30-letni Paweł P. ps. Pawełek i Grzegorz S. ps. Giercu. Zostały im przedstawione zarzuty udzielania środków odurzających . Piąty z członków "grupy praskiej", 33-letni Konrad A. ps. Gonzo oprócz zarzutu udzielania narkotyków, otrzymał zarzut kradzieży samochodów.

Dziś o losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Za przestępstwa, których się dopuścili , grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574