Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-06-17 , ebos.pl/policja.pl
5 osób związanych z "grupą praską" zatrzymali funkcjonariusze ze stołecznej samochodówki i policjanci wydziału dw. z przestępczością narkotykową KSP. W ręce mundurowych wpadli 50-letnia Ewa L., 53-letnia Teresa W., 30-letni Paweł P. ps. Pawełek , Grzegorz S. ps. Giercu i 33-letni Konrad A. ps. Gonzo. Na swoim koncie mają kradzieże samochodów i handel środkami odurzającymi. Grozi im do 10 lat więzienia.


Praca policjantów ze stołecznej samochodówki i funkcjonariuszy wydziału dw. z przestępczością narkotykową doprowadziła do zatrzymania 5 osób związanych z tzw. "grupą praską". Członkowie grupy, jak ustalili mundurowi, zajmowali się kradzieżami samochodów. Mogli też wprowadzić na rynek kilkadziesiąt kilogramów narkotyków. Wszyscy wywodzili się z warszawskich Szmulek.

Zatrzymani to 50-letnia Ewa L., 53-letnia Teresa W., 30-letni Paweł P. ps. Pawełek i Grzegorz S. ps. Giercu. Zostały im przedstawione zarzuty udzielania środków odurzających . Piąty z członków "grupy praskiej", 33-letni Konrad A. ps. Gonzo oprócz zarzutu udzielania narkotyków, otrzymał zarzut kradzieży samochodów.

Dziś o losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Za przestępstwa, których się dopuścili , grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy media, które publikują zdjęcie i nazwisko zbiegłego więźnia naruszają jego dobra osobiste?
Czy publikacja wizerunku zbiegłego więźnia oraz podanie jego imienia i nazwiska — a wszystko to w (...)
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
1/571