Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-04-02 , ebos/tvn24
Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Katowicach płk Włodzimierz W. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne - dowiedział się portal tvn24.pl. W czwartek prokuratorzy postawią mu zarzuty.

Do zatrzymania Włodzimierza W. doszło w środę rano, kiedy wyszedł ze swojego domu w Mysłowicach. Potem funkcjonariusze CBA przeszukali pomieszczenia w budynku aresztu śledczego w Katowicach.

- Zatrzymanie nastąpiło na polecenie katowickiego oddziału Prokuratury Krajowej. Sprawą zajmuje się wydział przestępczości zorganizowanej - powiedziała portalowi tvn24.pl rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

Dyrektor gabinetu szefa CBA Tomasz Frątczak powiedział w TVN24, że zatrzymanie Włodzimierza W. ma związek ze śledztwem w sprawie korupcji w wymiarze sprawiedliwości. - W czwartek prokuratorzy postawią mu zarzuty - dodał Frątczak.

W., zanim został szefem Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach, był dyrektorem zakładu karnego w Jastrzębiu Zdroju, a jeszcze wcześniej rzecznikiem prasowym Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574