Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-04-02 , ebos/tvn24
Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Katowicach płk Włodzimierz W. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne - dowiedział się portal tvn24.pl. W czwartek prokuratorzy postawią mu zarzuty.

Do zatrzymania Włodzimierza W. doszło w środę rano, kiedy wyszedł ze swojego domu w Mysłowicach. Potem funkcjonariusze CBA przeszukali pomieszczenia w budynku aresztu śledczego w Katowicach.

- Zatrzymanie nastąpiło na polecenie katowickiego oddziału Prokuratury Krajowej. Sprawą zajmuje się wydział przestępczości zorganizowanej - powiedziała portalowi tvn24.pl rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

Dyrektor gabinetu szefa CBA Tomasz Frątczak powiedział w TVN24, że zatrzymanie Włodzimierza W. ma związek ze śledztwem w sprawie korupcji w wymiarze sprawiedliwości. - W czwartek prokuratorzy postawią mu zarzuty - dodał Frątczak.

W., zanim został szefem Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach, był dyrektorem zakładu karnego w Jastrzębiu Zdroju, a jeszcze wcześniej rzecznikiem prasowym Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy media, które publikują zdjęcie i nazwisko zbiegłego więźnia naruszają jego dobra osobiste?
Czy publikacja wizerunku zbiegłego więźnia oraz podanie jego imienia i nazwiska — a wszystko to w (...)
Zawód: osadzony
Wychodząc na wolność po odsiedzeniu kolejnego wyroku często mówią, że idą na przerwę w karze. To (...)
1/571