Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-05-17 , ebos.pl/policja.pl
Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu I Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu ukrył prawie pół kilograma amfetaminy. 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Koszalińscy kryminalni weszli w posiadanie informacji o młodym mężczyźnie, którzy może zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Ich podejrzenia potwierdziły się po przeszukaniu mieszkania 31-letniego mężczyzny. Policjanci znaleźli tam reklamówkę z zawartością prawie pół kilograma amfetaminy popakowanej w mniejsze i większe woreczki foliowe. Narkotyki były przygotowane do wprowadzenia do obiegu.

W mieszkaniu kryminalni znaleźli również prawie 30 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. Narkotyki zabezpieczono a mężczyzna został zatrzymany.

31-latek był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572