Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-01-14 , wp.pl / ebos.pl
Podlaska policja wystosowała apel o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zabójstwa młodej kobiety w Augustowie (Podlaskie). Sprawa jest nierozwiązana od października. Sporządzono portrety pamięciowe dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze zbrodnią.

Zwłoki 29-letniej kobiety znaleziono 14 października ubiegłego roku w rzece Netta. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią była brutalnie bita. Obok licznych obrażeń zewnętrznych i wewnętrznych stwierdzono złamanie podstawy czaszki.

Jak podawała wówczas prokuratura, okazało się, że brutalnie pobitą kobietę wrzucono do rzeki, gdy jeszcze żyła.

Kilka dni później zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni. Okazało się jednak, że do postawienia zarzutów nie było dostatecznych dowodów.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zamordowana po raz ostatni była widziana żywa wieczorem w dniu poprzedzającym odnalezienie zwłok. Najprawdopodobniej była wówczas w towarzystwie dwóch mężczyzn. Policyjni technicy opracowali ich portrety pamięciowe, ale dotąd nie udało się ustalić ich tożsamości.

Policja liczy, że uda jej się poprzez media dotrzeć do świadków. Gwarantuje dyskrecję i anonimowość. Wszystkich, którzy mogą pomóc, prosi o kontakt z komendą powiatową policji w Augustowie - tel. (87) 643 93 33 lub z komendą wojewódzką policji w Białymstoku tel. (085) 677 28 00.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572