Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-09-22 , ebos/kgp
Policjanci z komendy stołecznej Policji dysponują zapisem z monitoringu wizyjnego, który zarejestrował twarz sprawcy napadu na jedną z warszawskich placówek bankowych. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z Policją.

Sprawą napadu na warszawską placówkę bankową funkcjonariusze z wydziału dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw zajmują się od minionego piątku. Wtedy to, o godzinie 17.45 do placówki w Warszawie przy ul. Kaliskiego wszedł mężczyzna maskując twarz poprzez naciągnięcie jakiegoś materiału, wyjął broń palną - najprawdopodobniej rewolwer, z której oddał strzał w ścianę ponad głową jednej z kasjerek i zażądał wydania pieniędzy. Dwie pozostałe kasjerki uciekły na zaplecze, a do trzeciej sprawca ponownie zwrócił się z żądaniem pieniędzy. Kasjerki z zaplecza powiadomiły Policję i uruchomiły alarm. Sprawca słysząc sygnał alarmu wyszedł z banku i oddalił się w się w kierunku ul. Kocjana.

Policjanci przesłuchali świadków i bardzo szczegółowo przeanalizowali zapis monitoringu placówki bankowej. Kamery bardzo wyraźnie zarejestrowały twarz przestępcy przed bankiem jak również jego zachowanie w placówce. Jest to mężczyzna w wieku miedzy 20 a 30 lat, wzrostu 160-170 cm, szczupły, ubrany w ciemne spodnie i marynarkę.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn prosimy o kontakt z Wydziałem dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw, nr 022 603 65 59 lub 112 i 997
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych (art. 42 par. 1a kk)
Najświeższa, opublikowana 17 maja, nowelizacja kodeksu karnego wprowadza obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów jako środek karny stosowany (...)
Stop piratom drogowym – ustawa podpisana przez prezydenta
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 6 maja przygotowaną w Ministerstwie Sprawiedliwości ustawę, która zaostrza kary za (...)
1/575