Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-09-22 , ebos/kgp
Policjanci z komendy stołecznej Policji dysponują zapisem z monitoringu wizyjnego, który zarejestrował twarz sprawcy napadu na jedną z warszawskich placówek bankowych. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z Policją.

Sprawą napadu na warszawską placówkę bankową funkcjonariusze z wydziału dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw zajmują się od minionego piątku. Wtedy to, o godzinie 17.45 do placówki w Warszawie przy ul. Kaliskiego wszedł mężczyzna maskując twarz poprzez naciągnięcie jakiegoś materiału, wyjął broń palną - najprawdopodobniej rewolwer, z której oddał strzał w ścianę ponad głową jednej z kasjerek i zażądał wydania pieniędzy. Dwie pozostałe kasjerki uciekły na zaplecze, a do trzeciej sprawca ponownie zwrócił się z żądaniem pieniędzy. Kasjerki z zaplecza powiadomiły Policję i uruchomiły alarm. Sprawca słysząc sygnał alarmu wyszedł z banku i oddalił się w się w kierunku ul. Kocjana.

Policjanci przesłuchali świadków i bardzo szczegółowo przeanalizowali zapis monitoringu placówki bankowej. Kamery bardzo wyraźnie zarejestrowały twarz przestępcy przed bankiem jak również jego zachowanie w placówce. Jest to mężczyzna w wieku miedzy 20 a 30 lat, wzrostu 160-170 cm, szczupły, ubrany w ciemne spodnie i marynarkę.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn prosimy o kontakt z Wydziałem dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw, nr 022 603 65 59 lub 112 i 997
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Postępowanie w sprawach nieletnich wciąż niezgodne ze standardami
Zasady przedłużania pobytu w schroniskach dla nieletnich wciąż nie zawierają podstawowych gwarancji, które są obecne w (...)
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki
Obrączka, obroża, elektroniczne kajdanki. To potoczne określenia na nadajnik PID, należący do system dozoru elektronicznego (SDE). (...)
1/574