Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-07-03 , ebos/kgp
Policjanci z Kołobrzegu poszukują sprawcy zabójstwa, do którego doszło wczoraj przed jednym ze sklepów. Do 63-latka podszedł drugi mężczyzna, który zadał mu cios nożem. Jak się okazało, uderzenie było śmiertelne. Trwają poszukiwania nożownika. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami w KPP w Kołobrzegu lub najbliższą jednostką Policji.
Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 w Kołobrzegu przy ul. Trzebiatowskiej. Sprawca uciekł w kierunku pobliskich ogródków działkowych. Na miejsce natychmiast skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza z technikami kryminalistyki. Jednocześnie od razu rozpoczęto działania poszukiwawcze za sprawcą. Zaangażowano kilkanaście radiowozów, ponad 40 policjantów z KPP Kołobrzeg, 4 przewodników psów tropiących, policyjny śmigłowiec i policjantów z innych jednostek. Działania były prowadzone do późnych godzin nocnych – przerwano je dopiero po godz. 2.00.

Cały czas trwają intensywne działania dochodzeniowo-śledcze. W ich rezultacie opracowany został portret pamięciowy sprawcy. Nożownikiem był mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wzrost 175-180 cm, średnia budowa ciała, ciemne krótkie włosy, jasna karnacja, bez zarostu, ubrany w białą koszulkę z krótkimi rękawkami, ciemne lub granatowe spodnie dresowe z białymi paskami.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat poszukiwanego sprawcy, proszone są o kontakt z komendą powiatową Policji w Kołobrzegu (tel. 94-35-33-511, -512, -540 lub telefon alarmowy 997 oraz 112) lub z najbliższą jednostką Policji. Należy zachować ostrożność, mężczyzna ten może być niebezpieczny. Może mieć przy sobie nóż.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572