Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-03-10 , ebos/ksp warszawa
Poprawa stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego to jeden z podstawowych celów działania Policji. Z jego realizacją nierozerwalnie łączy się wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców podnoszący jakość Ich życia. Dlatego też wychodząc naprzeciw społecznym oczekiwaniom Zespół ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, w ramach realizacji założeń programu prewencyjnego „Reaguj – Powiadom – Nie toleruj”, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy i powiatów ościennych jak również przedstawicieli poszczególnych grup zawodowych do uczestniczenia w organizowanych przez Komendę Stołeczną Policji spotkaniach i prelekcjach na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa osób i ochrony mienia.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą kontaktować się z podkom. Agatą Malinowską tel. (22) 603 – 67 – 37 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – prewencja.ksp@policja.waw.pl
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574