Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-05-17 , ebos.pl/policja.pl
Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością samochodową wydziału kryminalnego komendy Policji w Mławie, rozbili grupę przestępczą trudniącą się kradzieżami pojazdów oraz włamaniami do samochodów. Grupa ta działała na terenie kilku powiatów województwa mazowieckiego i warmińsko- mazurskiego. W ręce policjantów wpadło trzech mężczyzn w wieku 18, 19 i 20 lat. Wobec całej trójki sąd zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczości samochodową wydziału kryminalnego komendy Policji w Mławie na podstawie zebranych informacji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, mieszkańców Mławy w wieku 18, 19 i 20 lat. Mężczyźni ci wchodzili w skład grupy przestępczej trudniącej się kradzieżami pojazdów oraz włamaniami do samochodów na terenie kilku powiatów województwa mazowieckiego i warmińsko- mazurskiego.

Policjanci odnaleźli skradzione w nocy z 9 na 10 maja z terenu powiatu przasnyskiego dwa volkswageny. Samochody te złodzieje ukryli w lesie, na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Kryminalni odnaleźli także ukryte w lesie pochodzące z kradzieży koła i akcesoria samochodowe.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży bądź usiłowań kradzieży 21 samochodów oraz zarzuty dotyczące licznych włamań do samochodów i kradzieży ich wyposażenia. Wobec całej trójki sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. To nie koniec działań policjantów z mławskiej "samochodówki" w tej sprawie. Kryminalni ustalają osoby, które współpracowały z zatrzymanymi i trudniły się paserstwem.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Czy można żądać usunięcia uli przez sąsiada — bo pszczoły zalatują na moją posesję?
Czy żądanie usunięcia pszczół z sąsiedztwa może być może być uzasadnione ryzykiem użądlenia przez pszczołę? Czy (...)
Gruntowna reforma Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało całościową koncepcję reformy Służby Więziennej. Do rozwiązań już funkcjonujących, takich jak program pracy (...)
1/574