Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2008-11-17 , ebos/kgp
Mokotowscy śledczy rozliczą 28-letnią kobietę, która chciała osadzonemu w zakładzie karnym przekazać narkotyki. Anna B. susz ukryła pod wyściółką etui na okulary. Myślała, że jej plan się powiedzie i nikt o niczym się nie dowie. Czujna pracownica straży więziennej pokrzyżowała jednak zamiary kobiety. Teraz odwiedzająca sama trafiła do policyjnej celi.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 28-latka przyszła do zakładu karnego w odwiedziny. Chciała zobaczyć się ze znajomym, który odbywa tam karę pozbawienia wolności. Nie przyszła z pustymi rękami. Koledze chciała przekazać niezbędną odzież oraz artykuły chemiczno-kosmetyczne. Niestety przyniosła coś jeszcze.

Funkcjonariuszka służby więziennej przyjęła paczkę od Anny B. Przed przekazaniem jej nowemu właścicielowi, musiała dokładnie sprawdzić jej całą zawartość. Kontrolując każdy przedmiot, uwagę pracownicy przykuło etui na okulary. Miało ono także trafić do osadzonego mężczyzny. Przyjrzała mu się dokładnie i za chwilę cała prawda ujrzała światło dzienne.

Okazało się, że Anna B. w etui schowała torebeczkę a w niej marihuanę. 28-latka przyszła w odwiedziny do kolegi, a sama trafiła pod klucz. Teraz policjanci z Mokotowa dokładnie zbadają całą tę sprawę. Wyjaśnią także skąd narkotyki znalazły się w rękach kobiety. Na pewno zatrzymana usłyszy zarzut posiadania środków prawem zabronionych. Może jej za to grozić kara nawet do 3 lat więzienia.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572