Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-09-18 , ebos.pl/policja.pl
Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Głównej Policji zatrzymali 41-letniego Andrzeja L., jednego z członków grupy „ożarowskiej”. Mężczyzna miał na swoim koncie między innymi udział w porwaniu. Andrzej L. wpadł podczas policyjnej zasadzki zorganizowanej w Grodzisku Mazowieckim. Teraz stanie przed sądem.

Funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KGP prowadzili sprawę 41-letniego Andrzeja L., który był powiązany z grupą „ożarowską”. Mężczyzna miał na swoim koncie między innymi udział w porwaniu. Za uwolnienie porwanego żądał około 500 tysięcy złotych. Ponadto sama grupa handlowała narkotykami i dokonywała zabójstw, w co 41-latek też może być zamieszany. Policjanci prowadzący to dochodzenie namierzyli Andrzeja L. W Grodzisku Mazowieckim. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że ukrywa się w jednym z bloków właśnie w tym mieście.

Funkcjonariusze z KGP wspólnie z kolegami z KSP zorganizowali zasadzkę. Obserwowali wytypowane miejsce i bardzo dokładnie przyglądali się osobom wchodzącym i wychodzącym z klatki schodowej. Kiedy w pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał poszukiwanego, postanowili wkroczyć do akcji. Ten na widok policjantów próbował jeszcze uciekać, ale po krótkim pościgu, policjanci założyli mu na nadgarstki kajdanki.

41-letni Andrzej L. został natychmiast przewieziony do policyjnej jednostki. Teraz stanie przed sądem.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572